activity. kobdecin. cz
Přihláškový systém
klubu orientačního běhu Děčín
Minulé aktivity www.kobdecin.cz
 
 
Budoucí aktivity Minulé aktivity Kalendář 2013 2012 2011 2010 2009 2008
 DatumAkcePřihlášky doOrganizátor
OBSt 26.07.2017 Bohemia 2017 - 5 dní St 26.07.2017 OK Jiskra Nový Bor
MTBOSo 15.07.2017 Snežnický stratég St 12.07.2017 Reactor bike team Děčín
OBČt 06.07.2017 Tatry-orienteering 4 dny Čt 06.07.2017 KOŠ Ružomberok
OBPá 30.06.2017 Letní OB St 28.06.2017 Pedro
OBNe 25.06.2017 Oblastní žebříček - KT Ne 18.06.2017 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 25.06.2017 Oblastní žebříček - Sprint Ne 18.06.2017 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
MTBONe 18.06.2017 Český pohár MTBO - 8. kolo - pořáda KOB Děčín Ne 11.06.2017 KOB Děčín
MTBOSo 17.06.2017 Český pohár MTBO - 7. kolo - pořáda KOB Děčín Ne 11.06.2017 KOB Děčín
TriatlonSt 14.06.2017 Malý vlčí večerní triatlon St 14.06.2017 Josef Vlk
OBSo 27.05.2017 OM klasika Ne 21.05.2017 TJ Lokomotiva Teplice
OBPá 19.05.2017 Jarní soustředění KOB Děčín 2017 (3 dny) Čt 16.03.2017 KOB Děčín
OBNe 14.05.2017 Žebříček B St 26.04.2017 VSK Slavia TU Liberec
OBSo 13.05.2017 Žebříček B St 26.04.2017 VSK Slavia TU Liberec
OBNe 09.04.2017 Oberlausitzer OL Pá 31.03.2017 Harry
RogainingPá 31.03.2017 Sudetské Tojnárkovo bloudění - 3 závody Pá 31.03.2017 Krušnohorský Rogainingový Klub
OBNe 26.03.2017 2. KOBÁČEK 2017 (jarní) St 22.03.2017 Vlčkovi
OBNe 12.03.2017 Pekkomila - 7.ročník Po 06.03.2017 Pekka
BěhSo 18.02.2017 Lotharův běh 2017 So 18.02.2017 Tomáš Plaček
LOBSt 18.01.2017 1.KOB-LOB 2017 Ne 15.01.2017 Pedro
OBSt 28.12.2016 Silvestrovský NOB Po 26.12.2016 Matěj a Áďa
NOBSo 17.12.2016 Noční přebor oddílu LTP Po 12.12.2016 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 10.12.2016 Zlej sen Čt 08.12.2016 Jarda
NOBPá 02.12.2016 Mikulášský NOB St 30.11.2016 David
BěhSo 05.11.2016 Běh Labským údolím St 02.11.2016 KOB Děčín
OBNe 23.10.2016 Oblastní žebříček Ne 16.10.2016 TJ Stadion Nový Bor
OBSo 22.10.2016 42. horolezecký orientační běh St 19.10.2016 Pedro
MTBONe 16.10.2016 MTBO Výzva: MČR Družstev 2016 Út 04.10.2016 KOB Děčín
OBNe 09.10.2016 MČR klubů - Dolní Prysk Út 27.09.2016 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 08.10.2016 MČR štafet - Dolní Prysk Út 27.09.2016 OK Jiskra Nový Bor
BěhSo 01.10.2016 City cross run Česká Lípa So 01.10.2016 Neregistrovaní z ČR
OBSo 24.09.2016 Veřejný závod - Sprint Ne 18.09.2016 OK Doksy
OBSo 24.09.2016 Oblastní žebříček - KT Ne 18.09.2016 OK Doksy
OBPá 23.09.2016 Svatováclavský NOB Út 20.09.2016 Matěj a Áďa
MTBONe 18.09.2016 MČR v MTBO na klasické trati Ne 11.09.2016 SMR
MTBOSo 17.09.2016 MČR v MTBO na krátké trati Ne 11.09.2016 SMR - SK SNS Smržovka
OBSo 10.09.2016 Český pohár INOV-8 CUP TJN 2 dny Ne 21.08.2016 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 03.09.2016 Oblastní řebříček - CHA - sprint Pá 26.08.2016 OK Chrastava
OBSo 03.09.2016 Oblastní žebříček - CHA - KT Pá 26.08.2016 OK Chrastava
OBSt 10.08.2016 Česká Kanada 2016 5 E Út 31.05.2016 SK Praga Praha
MTBOSo 09.07.2016 Sněžnický stratég 2016 So 02.07.2016 Marťas, Honza a Semish
OBČt 30.06.2016 Letní OB Út 28.06.2016 Pedro
BěhSt 22.06.2016 Olympijský běh 2016 St 22.06.2016 Konkordia Děčín
MTBONe 19.06.2016 MTBO Přebor klubu Út 14.06.2016 KOB Děčín
TriatlonSt 15.06.2016 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON St 15.06.2016 Josef Vlk
OBNe 12.06.2016 Mistrovství JO na klasické trati Ne 05.06.2016 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 21.05.2016 SAXBO Po 09.05.2016 OK Chrastava
OBÚt 17.05.2016 Kampus sprint Po 16.05.2016 Hnízďák
?Ne 15.05.2016 Adrenalin challenge Čt 12.05.2016 Neregistrovaní z ČR
OBSo 14.05.2016 3 days - OB Pulsnitz Ne 24.04.2016 International
OBSt 11.05.2016 Světový den OB - Praha Ne 08.05.2016 SK Kamenice
OBÚt 10.05.2016 Supersprint Po 09.05.2016 Marťas
OBSo 07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN (2 dny, 5 E) Pá 29.04.2016 SKOB Roudnice nad Labem
OBÚt 03.05.2016 iOrienteering Děčín Ne 01.05.2016 Luboš
OBNe 24.04.2016 Mistrovství JO štafet (BOR) Po 04.04.2016 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 24.04.2016 Mistrovství JO na krátké trati (BOR) Čt 14.04.2016 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 23.04.2016 2. kobáček 2016 St 20.04.2016 Bea
NOBPá 22.04.2016 NOB St 20.04.2016 Vláďa
OBPá 22.04.2016 Ubytování na odd. soustředení KOB Děčín (2 noci) St 20.04.2016 Martin
NOBSo 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v NOB (DOK) Čt 31.03.2016 OK Doksy
OBSo 09.04.2016 Oblastní závod v OB - klasika (LDC) Út 05.04.2016 KOB Děčín
OBSo 02.04.2016 Závod JO - KT (VLI) So 19.03.2016 VSK Slavia TU Liberec
OBSo 02.04.2016 Mistrovství JO ve sprintu (VLI) So 19.03.2016 VSK Slavia TU Liberec
OBPá 25.03.2016 Velikonoce ve skalách (Prague Easter) 3E Ne 07.02.2016 SK Kotlářka Praha
OBNe 20.03.2016 Závod JO (ROU) Ne 13.03.2016 SKOB Roudnice nad Labem
?So 19.03.2016 Maškarní ples - lístky St 10.02.2016 Neregistrovaní z ČR
OBPá 18.03.2016 1. KOBáček Út 15.03.2016 Jindra a Petr Vlčkovi
OBNe 13.03.2016 Pekkomila 6. ročník Pá 04.03.2016 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 12.03.2016 Jarní skály (TUV) So 05.03.2016 SOK TJ Turnov
OBSo 05.03.2016 Běháme s mapou a buzolou 1. St 02.03.2016 Kovářovi
OBSo 05.03.2016 OL Papstdorf Čt 25.02.2016 ESV Lok Bad Schandau
?Po 15.02.2016 Registrace KOB Děčín na rok 2016 Po 15.02.2016 KOB Děčín
SchůzePá 22.01.2016 Výroční schůze KOB Děčín Pá 22.01.2016 KOB Děčín
OBSo 02.01.2016 Po-Silvestrovský KOBáček St 30.12.2015 KOB Děčín
OBNe 27.12.2015 4. borcup Út 22.12.2015 OB Rozmarýn Litoměřice
BěhSo 26.12.2015 Vánoční běh na Sněžník So 26.12.2015 Neregistrovaní z ČR
MTBOÚt 22.12.2015 Zájem o MTBO dresy Po 21.12.2015 KOB Děčín
?St 16.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ DUMÁK Ne 13.12.2015 KOB Děčín
BěhNe 06.12.2015 Adventní běh Dolním Žlebem Pá 04.12.2015 SKI TEAM Dolní Žleb
OBSo 05.12.2015 Zlej sen St 02.12.2015 Marťas
NOBSo 28.11.2015 MIKULÁŠSKÝ NOB Čt 26.11.2015 Pedro
BěhNe 22.11.2015 Běh na Chlum Ne 22.11.2015 Konkordia Děčín
NOBPá 20.11.2015 Příměstský NOB Út 17.11.2015 Pepa
OBNe 15.11.2015 1. Borcup Čt 12.11.2015 Jára Hradecký
BěhSo 07.11.2015 Běh Labským údolím So 31.10.2015 KOB Děčín
OBSo 31.10.2015 OB - JO - SCM/CHA - KL Pá 23.10.2015 OK Chrastava
OBNe 25.10.2015 OB - JO - TUV - KT So 17.10.2015 SOK TJ Turnov
OBNe 25.10.2015 Horolezecký OB Po 19.10.2015 Jaromír a Jana
OBSo 17.10.2015 OB - JO - LTP - KT St 07.10.2015 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 17.10.2015 OB - JO - LTP - Sprint St 07.10.2015 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 04.10.2015 OB - KL - TJN Ne 27.09.2015 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 03.10.2015 OB - KT - VLI Út 29.09.2015 VSK Slavia TU Liberec
?So 03.10.2015 Sněžnický trhák - zrušeno Ne 20.09.2015 Neregistrovaní z ČR
OBPo 28.09.2015 Svatováclavský KOBáček Út 22.09.2015 Veru a Vláďa
OBNe 20.09.2015 OB - KL - CHA Ne 13.09.2015 OK Chrastava
OBSo 19.09.2015 OB - KT - DOK Ne 13.09.2015 OK Doksy
OBPá 11.09.2015 KOBáček - (Po)prázdninový OB St 09.09.2015 Matěj a Adéla
BěhSo 05.09.2015 Ultralabák So 05.09.2015 Neregistrovaní z ČR
MTBOSo 29.08.2015 Oberlausitzer-MTBO (2 dny) Čt 20.08.2015 International
?Pá 28.08.2015 EURO HRY DOKSY 3 dny Út 30.06.2015 Neregistrovaní z ČR
OBSo 22.08.2015 Pěkné prázdniny (2 dny) Út 02.06.2015 OOB TJ Turnov
OBSt 05.08.2015 Bohemia 5E Čt 30.04.2015 OK Jiskra Nový Bor
MTBOSo 11.07.2015 Sněžnický stratég Út 07.07.2015 Marťas a Semish
OBÚt 30.06.2015 PŘEDPRÁZDNINOVÝ TRÉNINK Ne 28.06.2015 Adam a Luboš
OBSo 27.06.2015 Letní OB So 27.06.2015 Pedro
?So 20.06.2015 RINGO Pá 19.06.2015 Stibalovi, Zítovi
OBSo 20.06.2015 MČR KT 2 dny Ne 07.06.2015 VŠTJ Ekonom Praha
TriatlonSt 17.06.2015 Malý vlčí triatlon St 17.06.2015 Pepa
OBNe 14.06.2015 SAXBO - CHA Ne 31.05.2015 OK Chrastava
OBSo 13.06.2015 SAXBO - OM klasika - CHA Ne 31.05.2015 OK Chrastava
BěhPá 08.05.2015 Děčín Run Fest Čt 07.05.2015 Marek Peterka
OBPá 01.05.2015 Litoměřický tulipán 3E - Max 300 Pá 24.04.2015 OB Rozmarýn Litoměřice
OBNe 26.04.2015 JO - BOR - KL So 18.04.2015 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 25.04.2015 JO - TJN - Sprint Pá 17.04.2015 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 25.04.2015 JO - TJN - KT Pá 17.04.2015 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 18.04.2015 JO - LLI - KT Pá 10.04.2015 TJ Loko Liberec
OBNe 12.04.2015 OB Matějův speciál Ne 05.04.2015 Matěj
OBSo 11.04.2015 3. KOBÁČEK - OB Ne 05.04.2015 Bea
?Pá 10.04.2015 Soustředění KOB Děčín - ubyt. 2 noci Pá 27.03.2015 KOB Děčín
NOBPá 10.04.2015 2. KOBÁČEK - NOB Ne 05.04.2015 Vláďa
OBPá 03.04.2015 VELIKONOCE VE SKALÁCH 3E Ne 15.02.2015 SK Kotlářka Praha
OBNe 29.03.2015 1. KOBáček St 25.03.2015 Vlčkovi
OBSo 28.03.2015 JO - TUR - Sprint Max 650 Ne 22.03.2015 OOB TJ Turnov
OBSo 28.03.2015 JO - TUR - KT Max 650 Ne 22.03.2015 OOB TJ Turnov
BěhSo 21.03.2015 Ústecká VitaSport patnáctka So 21.03.2015 Neregistrovaní z ČR
OBNe 15.03.2015 Novoborské štafety Ne 08.03.2015 Pekka
OBSo 14.03.2015 Jarní skály So 07.03.2015 SOK TJ Turnov
OBNe 22.02.2015 8. BORcup St 18.02.2015 Pekka
OBNe 15.02.2015 Registrace KOB Děčín na rok 2015 Ne 15.02.2015 KOB Děčín
BěhSo 14.02.2015 2. ročník Lotharova běhu So 14.02.2015 ASK Děčín
OBNe 08.02.2015 7. BORcup St 04.02.2015 Tomáš Babický
RogainingSo 31.01.2015 24. hod OB Vokober(g) So 31.01.2015 SPONA Teplice
OBNe 25.01.2015 6. BORcup St 21.01.2015 Jiří Martan
OBNe 11.01.2015 5. BORcup St 07.01.2015 Petr a Honza Pavlovcovi
OBSo 03.01.2015 (Po)silvestrovský OB - KOBáček Út 30.12.2014 Vláďa
OBNe 28.12.2014 4. BORcup Pá 26.12.2014 Tomáš Kolařík, BOR
HraNe 21.12.2014 Kinball - vánoční aktivita Pá 19.12.2014 KOB Děčín
OBNe 14.12.2014 3. borcup Čt 11.12.2014 Tom Novák
BěhNe 07.12.2014 Adventní běh Dolním Žlebem Pá 05.12.2014 Vít Mocker
NOBSo 06.12.2014 Zlej sen St 03.12.2014 Jarda
OBNe 30.11.2014 2. Borcup Čt 27.11.2014 Míša a Šárka
BěhNe 30.11.2014 1. Ústecký VitaSport maraton Ne 30.11.2014 Veronika Vágnerová
NOBSo 29.11.2014 Mikulášský NOB Čt 27.11.2014 Pedro
BěhNe 23.11.2014 Běh na Chlum Ne 23.11.2014 KONKORDIA Děčín
OBPá 21.11.2014 Příměstský NOB 2014 Po 17.11.2014 Pavel K. starší
OBNe 16.11.2014 1. Borcup St 12.11.2014 Prcek, David a Čertík
BěhSo 01.11.2014 Běh Labským údolím Max. 100 Po 27.10.2014 KOB Děčín
OBSo 01.11.2014 Běháme s mapou a buzolou Čt 30.10.2014 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 26.10.2014 OB - TJN - Klasika Pá 17.10.2014 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 19.10.2014 OB - TUV - KT So 11.10.2014 SOK TJ Turnov
OBNe 19.10.2014 Horolezecký OB Út 14.10.2014 Jaromír a Jana
?Čt 16.10.2014 Anketa o pořádání závodů Čt 16.10.2014 KOB Děčín
OBNe 05.10.2014 OB - DKP - Krátká (Limit 400) Ne 28.09.2014 SK Kotlářka Praha
OBSo 04.10.2014 OB - CHA - Klasika Pá 26.09.2014 OK Chrastava
OBSo 27.09.2014 MČR - klasika (2 dny) Pá 12.09.2014 OK Jiskra Nový Bor
NOBČt 25.09.2014 Svatováclavský KOBáček Po 22.09.2014 Bea
OBNe 21.09.2014 OB - FYD - Klasika Ne 14.09.2014 Jizerský klub OB Frýdlant
OBSo 20.09.2014 OB - DOK - Klasika Ne 14.09.2014 OK Doksy
MTBOSo 06.09.2014 Open přebor MTBO St 03.09.2014 Ivan Stibal
OBSt 27.08.2014 Prázdninový OB - KOBáček Po 25.08.2014 Áďa a Matěj
MTBOSo 19.07.2014 Sněžnický stratég Út 15.07.2014 Marťas & spol.
OBPá 11.07.2014 Veteran cup - VAM (3 dny) Pá 13.06.2014 OOB Vamberk
OBSo 28.06.2014 Letní OB Čt 26.06.2014 Pedro, KOB Děčín
BěhÚt 24.06.2014 Dolnožlebský horský sprint 150 m Út 24.06.2014 HO Grünmock & SKI TEAM Dolní Žleb
SchůzeSo 21.06.2014 Posezení k 30. výročí KOB Děčín St 18.06.2014 KOB Děčín
OBSo 21.06.2014 MČR OB KT (2 dny) Po 09.06.2014 OOB Vamberk
MTBOSo 21.06.2014 MTBO - Sachsen cup Út 17.06.2014 OL-Team Wehrsdorf
OBSo 21.06.2014 30. výročí KOB Děčín - akce pro veřejnost So 21.06.2014 KOB Děčín
TriatlonSt 18.06.2014 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON St 18.06.2014 Pepa Vlk, KOB Děčín
OBSo 14.06.2014 Oblastní žebříček - KL - LLI Ne 08.06.2014 TJ Loko Liberec
MTBOÚt 10.06.2014 1. MTBO trénink 2014 Ne 08.06.2014 Marťas & spol.
OBSo 07.06.2014 SAXBO Žebříček B (2 dny) Ne 18.05.2014 OK Chrastava
OBSo 07.06.2014 Orientační běh se skauty So 07.06.2014 Neregistrovaní z ČR
OBNe 01.06.2014 Oblastní žebříček - KL - VLI Ne 25.05.2014 VSK Slavia TU Liberec
BěhSo 24.05.2014 Noční specialita - běh 650 m So 24.05.2014 HO Grünmock & SKI TEAM Dolní Žleb
OBSo 24.05.2014 Zrušeno JO - klasika - FYD Ne 18.05.2014 Jizerský klub OB Frýdlant
?So 17.05.2014 JASOŇ DRSOŇ Út 25.02.2014 Neregistrovaní z ČR
OBČt 08.05.2014 MČR - sprint Ne 20.04.2014 SK Žabovřesky Brno
MTBONe 04.05.2014 MTBO Labská klika II. neděle Po 28.04.2014 KOB Děčín
MTBOSo 03.05.2014 MTBO Labská klika II. sobota Po 28.04.2014 KOB Děčín
OBČt 01.05.2014 Litoměřický tulipán 3E, Max 300 Po 21.04.2014 OB Rozmarýn Litoměřice
BěhNe 27.04.2014 Konigstein-Dresden 42 km Út 15.04.2014 Laufsportverein Dresden e.V.
OBNe 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati Čt 17.04.2014 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 26.04.2014 OB - PGP Po 21.04.2014 SK Praga Praha
OBNe 13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - BOR Pá 04.04.2014 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 13.04.2014 Mistrovství oblasti na KT - BOR Pá 04.04.2014 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 12.04.2014 JO - Klasika - LTP Ne 06.04.2014 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 06.04.2014 2. KOBáček St 02.04.2014 Patzeltovi
OBNe 30.03.2014 1. KOBáček 2014 Út 25.03.2014 KOB Děčín
BěhNe 23.03.2014 Dresden City Lauf 10 km Ne 23.03.2014 International
OBNe 16.03.2014 Pekkomila Ne 16.03.2014 Pekka
OBSo 15.03.2014 Jarní skály So 08.03.2014 SOK TJ Turnov
OBSo 01.03.2014 Kreismeisterschaft (2 dny) Po 17.02.2014 ESV Lok Bad Schandau
OBNe 23.02.2014 8. Borcup Pá 21.02.2014 OK Jiskra Nový Bor
?So 15.02.2014 Konec registrací KOB Děčín na rok 2014 So 15.02.2014 KOB Děčín
OBNe 09.02.2014 7. Borcup Pá 07.02.2014 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 26.01.2014 6. borcup Čt 23.01.2014 Tomáš Žitný + Jarda Hlaváč SMB
SchůzePá 24.01.2014 Výroční schůze KOB Děčín Pá 24.01.2014 KOB Děčín
OBNe 12.01.2014 5. Borcup Čt 09.01.2014 Petr Pavlovec
OBNe 29.12.2013 4. Borcup Pá 27.12.2013 OB Rozmarýn Litoměřice
OBSo 28.12.2013 Silvestrovský OB St 18.12.2013 David
BěhČt 26.12.2013 Běh na Sněžník 24,5 km Čt 26.12.2013 ASK Děčín
OBNe 15.12.2013 3. Bor-cup Čt 12.12.2013 David a Vláďa
BěhNe 08.12.2013 Adventní běh Dolním Žlebem Ne 08.12.2013 HO Grünmock
NOBPá 06.12.2013 Zlej sen St 04.12.2013 Reactor bike team Děčín
OBNe 01.12.2013 2. Borcup Út 26.11.2013 Dan Wolf TUR
NOBPá 29.11.2013 Příměstský NOB Po 25.11.2013 Pepa Vlk, KOB Děčín
BěhNe 24.11.2013 Běh na Chlum So 23.11.2013 Konkordia Děčín
NOBSo 23.11.2013 Mikulášský NOB Čt 21.11.2013 Pedro, KOB Děčín
OBNe 17.11.2013 1. Borcup Čt 14.11.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhNe 17.11.2013 Velká cena 17. listopadu 5 km Ne 17.11.2013 ASK Děčín
BěhSo 02.11.2013 Běh Labákem Ne 27.10.2013 KOB Děčín a HO Děčín
OBNe 27.10.2013 Oblastní žebříček SCM JO Pá 18.10.2013 SCM OB
OBSo 26.10.2013 Oblastní žebříček BOR Ne 20.10.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhSo 26.10.2013 Běh do vrchu 830 m So 26.10.2013 ASK Děčín
OBNe 20.10.2013 Oblastní žebříček TUV So 12.10.2013 SOK TJ Turnov
OBNe 13.10.2013 Horolezecký OB Út 08.10.2013 Jaromír a Jana
OBSo 12.10.2013 Oblastní žebříček VLI Pá 04.10.2013 VSK Slavia TU Liberec
BěhSo 12.10.2013 ČERVENÝ OKRUH So 12.10.2013 Atletický oddíl TJ DOKSY
OBSo 05.10.2013 Oblastní žebříček CHA Ne 22.09.2013 OK Chrastava
BěhSo 28.09.2013 Běh Velké skály 11 km So 28.09.2013 ASK Děčín
OBČt 26.09.2013 Svatováclavský NOB Po 23.09.2013 KOB Děčín
MTBOSo 21.09.2013 Oddílový přebor v MTBO - prihlášky Ne 15.09.2013 OK Jiskra Nový Bor
MTBOSo 21.09.2013 15. a 16. kolo ČP MTBO (2 dny) Ne 15.09.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhNe 15.09.2013 Ústecký 1/2 maraton Ne 01.09.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSo 14.09.2013 Žebříček A, B - DKP (2 dny) Út 03.09.2013 SK Kotlářka Praha
OBSo 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A Po 19.08.2013 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
BěhSo 07.09.2013 Parkmaraton So 07.09.2013 Neregistrovaní z ČR
?Pá 06.09.2013 BESKYDSKÁ SEDMIČKA 6.-8. Ne 30.06.2013 Neregistrovaní z ČR
BěhNe 01.09.2013 Běh na Lahti 10 km Ne 01.09.2013 ASK Děčín
OBPá 30.08.2013 West cup (3 dny) Pá 31.05.2013 TJ Jiskra Nejdek
OBPá 09.08.2013 Advanta 3 dny Po 22.07.2013 KOB Dobruška
OBNe 04.08.2013 Olampiáda 2013 Čt 01.08.2013 Igor a Simča
OBPá 02.08.2013 WMOC 2013 (8 days) Pá 02.08.2013 International
OBSt 24.07.2013 Bohemia 5 days Út 30.04.2013 OK Jiskra Nový Bor
RogainingSo 13.07.2013 5. Sachsen Rogaine 2013 So 13.07.2013 International
MTBOSo 13.07.2013 Sněžnický stratég St 10.07.2013 Martin Horák
RogainingSo 29.06.2013 MČR Rogaining So 29.06.2013 TJ Lokomotiva Beroun
OBPá 28.06.2013 Letní OB St 26.06.2013 Pedro, KOB Děčín
TriatlonSt 19.06.2013 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON St 19.06.2013 Pepa Vlk
OBSo 08.06.2013 OM KT - BOR Pá 31.05.2013 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 02.06.2013 Pohár Robotronu Ne 12.05.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 01.06.2013 Mistr. Německa - KT Ne 12.05.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 19.05.2013 Oblastní řebříček Pá 10.05.2013 TJ Loko Liberec
OBSo 18.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách Pá 10.05.2013 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 18.05.2013 Petit Prix 2013 Pá 10.05.2013 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
?So 11.05.2013 JASOŇ DRSOŇ Út 26.02.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSt 08.05.2013 MČR ve sprintu St 24.04.2013 OK Lokomotiva Pardubice
OBNe 05.05.2013 JE - CHA - KL Ne 21.04.2013 OK Chrastava
OBSo 04.05.2013 JE - CHA - KL Ne 21.04.2013 OK Chrastava
OBSt 01.05.2013 Litoměřický Tulipán Po 22.04.2013 SKOB Roudnice nad Labem
OBSo 27.04.2013 JO - LTP - OM KT Pá 19.04.2013 TJ Lokomotiva Teplice
SchůzeSt 24.04.2013 Schůze KOB Děčín St 24.04.2013 KOB Děčín
OBSo 20.04.2013 Závod JO - Krátká trať Po 15.04.2013 KOB Děčín
OBSo 13.04.2013 JO - DOK - OM Sprint Ne 07.04.2013 OK Doksy
OBSo 13.04.2013 JO - DOK - KT Ne 07.04.2013 OK Doksy
BěhÚt 09.04.2013 Memoriál Helmuta Lorenze Ne 07.04.2013 HO Grünmock a SKI TEAM Dolní Žleb
OBNe 07.04.2013 2. KOBáček OB - zrušeno/nahrazeno St 03.04.2013 Bea a Vilík Patzeltovi
LOBNe 07.04.2013 2. KOBáček - LOB Čt 04.04.2013 Bea a Vilík Patzeltovi
NOBPá 05.04.2013 OM NOB Pá 29.03.2013 OOB TJ Turnov
OBPá 05.04.2013 Oddílové soustředění - zrušeno Ne 31.03.2013 KOB Děčín
BěhNe 24.03.2013 Citylauf Dresden Ne 24.03.2013 International
OBNe 17.03.2013 Pekkomila 3. ročník Ne 10.03.2013 Pekka
OBSo 16.03.2013 JARNÍ SKÁLY So 09.03.2013 SOK TJ Turnov
OBNe 10.03.2013 1. KOBáček St 06.03.2013 Vlčkovi
PlesSo 09.03.2013 Ples sportovců So 09.03.2013 Klub biatlonu Jílové
SchůzeSt 06.03.2013 Schůze KOB Děčín St 06.03.2013 KOB Děčín
OBNe 03.03.2013 8. Borcup Pá 01.03.2013 Pekka Karvánek
OBSo 02.03.2013 KM-Pirna-OL, LRL So 02.03.2013 ESV Lok Bad Schandau
OBNe 24.02.2013 Trénink na Jasoně Drsoně Pá 22.02.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSt 20.02.2013 Konec registrací KOB Děčín na rok 2013 St 20.02.2013 KOB Děčín
OBNe 17.02.2013 7. Borcup Čt 14.02.2013 Míša a Šárka
?Ne 17.02.2013 Krušnohorská 30 Ne 17.02.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 03.02.2013 6. Borcup Pá 01.02.2013 Martijan
BěhSo 02.02.2013 Běh Opárenským údolím So 02.02.2013 Cyklo klub Lovosice
?So 26.01.2013 Krušnohorská 15 So 26.01.2013 Neregistrovaní z ČR
OBNe 20.01.2013 5. Borcup Čt 17.01.2013 Neregistrovaní z ČR
?So 19.01.2013 Polevská lyže So 19.01.2013 Neregistrovaní z ČR
SchůzeSt 16.01.2013 Výroční oddílová schůze St 16.01.2013 KOB Děčín
OBNe 06.01.2013 4. Borcup Čt 03.01.2013 Pavlovec Petr
?Po 31.12.2012 Silvestrovský běh/běh na lyžích Po 31.12.2012 BK Manušice a SKI Polevsko
OBNe 30.12.2012 Silvestrovský OB Pá 28.12.2012 KOB Děčín
BěhSt 26.12.2012 Běh na Sněžník St 26.12.2012 ASK Děčín
BěhSo 22.12.2012 Rozlučkový výběh v Teplicích So 22.12.2012 BK BĚKODO
OBNe 16.12.2012 3. Borcup Pá 14.12.2012 Mat a Pekka
BěhSo 15.12.2012 Klíčový běh - 1. ročník So 15.12.2012 Lužický horský spolek o. s.
RogainingSo 15.12.2012 3. Česko-německý skirogaining So 15.12.2012 Krušnohorský Rogainingový Klub
?Čt 13.12.2012 Děčínské sprinty Čt 13.12.2012 Klub biatlonu Jílové
SchůzeSt 12.12.2012 Předvánoční oddílová schůzka St 12.12.2012 KOB Děčín
BěhSo 08.12.2012 Adventní běh Dolním Žlebem So 08.12.2012 Vitus Mocker
OBNe 02.12.2012 BORCUP 2 Čt 29.11.2012 Vláďa a David
HraSo 01.12.2012 Vánoční aktivita KIN-BALL St 28.11.2012 Dubňáci, KOB Děčín
NOBPá 30.11.2012 Zlej sen St 28.11.2012 Jarda Semík, Reaktor Děčín
BěhNe 25.11.2012 Běh na Chlum So 24.11.2012 KB Jílové + Konkordia Děčín
NOBPá 23.11.2012 Mikulášský NOB St 21.11.2012 Pedro, KOB Děčín
OBNe 18.11.2012 BORCUP 1 Pá 16.11.2012 Jára Hradecký
BěhSo 17.11.2012 Běh 17. listopadu na 5000 m Pá 16.11.2012 ASK Děčín
NOBSo 10.11.2012 Heřmáneckej voryjenťák So 10.11.2012 Mirek Michlík
BěhSo 10.11.2012 Horolezecký Krosmaratón So 10.11.2012 DDM Libertin Česká Lípa
NOBPá 09.11.2012 Příměstský NOB Po 05.11.2012 Pepa, KOB Děčín
BěhSo 03.11.2012 Běh Labákem Pá 02.11.2012 KOB Děčín
BěhNe 28.10.2012 Běh do schodů "Božák" Ne 28.10.2012 SPONA Teplice
OBNe 28.10.2012 Horolezecký OB Ne 21.10.2012 Jaromír a Jana Pospíšilovi
BěhSo 27.10.2012 Běh na Pastýřskou stěnu So 27.10.2012 ASK Děčín
OBNe 21.10.2012 12. JO - klasika - TJN Ne 14.10.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
BěhNe 14.10.2012 ČERVENÝ OKRUH Ne 14.10.2012 Neregistrovaní z ČR
OBNe 14.10.2012 11. JO - krátká - SMB Pá 05.10.2012 SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav
BěhNe 14.10.2012 Weißeritztallauf Ne 14.10.2012 SV53 Rötenbach e.V.
OBSo 13.10.2012 10. JO - CHA Ne 30.09.2012 OK Chrastava
OBSo 06.10.2012 DM Lang OL (2 dny) So 29.09.2012 USV TU Dresden
BěhSo 06.10.2012 Hodinovka na dráze So 06.10.2012 ASK Děčín
BěhSo 06.10.2012 TELNICKÝ LESNÍ BĚH So 06.10.2012 SKP Sever Ústí nad Labem
OBPá 28.09.2012 M ČR na klasické trati (sf+f) Ne 09.09.2012 PHK + TUV
OBNe 23.09.2012 Otevření areálu pevných kontrol Ne 23.09.2012 KOB Děčín
OBSo 22.09.2012 9. JO - BOR Ne 16.09.2012 OK Jiskra Nový Bor
NOBPá 21.09.2012 Svatováclavský NOB St 19.09.2012 Vláďa
BěhSt 19.09.2012 3000 m překážek St 19.09.2012 ASK Děčín
?Út 11.09.2012 Edův cykloorienťák Út 11.09.2012 Neregistrovaní z ČR
TriatlonSo 08.09.2012 TRIATLON MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ Út 04.09.2012 Bratři Franckeové
RogainingPá 31.08.2012 MS v Rogainingu na 24 hod St 15.08.2012 IRF, ČAR
OBSo 25.08.2012 Pěkné prázdniny 3E So 30.06.2012 SOK TJ Turnov
BěhNe 19.08.2012 Běh Tisá-Maxičky-Přípeř 20 km Ne 19.08.2012 Neregistrovaní z ČR
OBPá 17.08.2012 GPP Polonia 3E Ne 15.07.2012 Poland
BOBČt 16.08.2012 BOB WCH Estonia 16.-20.8. St 01.08.2012 Estonian BO Federation
BěhNe 12.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz Ne 12.08.2012 International
BěhSo 11.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz So 11.08.2012 International
BěhPá 10.08.2012 Festungslauf in Konigstein Pá 10.08.2012 International
OBČt 26.07.2012 GP Silesia 5E So 30.06.2012 NORD Slavia Minerva Opava
MTBOSo 14.07.2012 Sněžnický stratég Ne 08.07.2012 KOB Děčín
OBPá 13.07.2012 HSH Vysočina cup 2012 - 3E Po 18.06.2012 SK Chrast
OBSo 07.07.2012 WMOC 2012 - Long Final Čt 10.05.2012 Bad Harzburg
OBČt 05.07.2012 Bečov 2012 (4E) Pá 01.06.2012 VŠTJ Ekonom Praha
MTBOČt 05.07.2012 MTBO 5.-8.7. Pá 15.06.2012 ČSOS, Slavia Liberec
OBPo 02.07.2012 WMOC 2012 - Sprint Final Čt 10.05.2012 Bad Harzburg
OBNe 24.06.2012 Petit Prix - KT Pá 15.06.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 24.06.2012 Petit Prix - sprint Pá 15.06.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 17.06.2012 Běháme s mapou a buzolou 2 St 13.06.2012 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 16.06.2012 Okresní přebor v OB Čt 14.06.2012 Milan Krausz
BěhSo 16.06.2012 Jezerní běh So 16.06.2012 Neregistrovaní z ČR
OBSo 16.06.2012 7. JO - FYD So 09.06.2012 Jizerský klub OB Frýdlant
TriatlonSt 13.06.2012 Malý vlčí večerní triatlon St 13.06.2012 Pepa
MTBONe 10.06.2012 MTBO OPEN PŘEBOR St 06.06.2012 Ivan
OBNe 10.06.2012 M ČR na krátké trati (f) Ne 20.05.2012 SKOB Zlín
OBSo 09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) Ne 20.05.2012 SKOB Zlín
OBPá 08.06.2012 4. KOBáček - letní Čt 07.06.2012 Pedro
MTBOÚt 05.06.2012 3. KOBáček - Edův cykloorienťáček Pá 01.06.2012 KOB Děčín
OBNe 03.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č Po 14.05.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 02.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č Po 14.05.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBPá 01.06.2012 M ČR a Veteraniáda v OB - sprint Út 22.05.2012 KOB Děčín + OK Jiskra Nový Bor
OBNe 20.05.2012 Oblastní žebříček Ne 06.05.2012 OK Chrastava
OBSo 19.05.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati Ne 06.05.2012 OK Chrastava
OBNe 13.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB Pá 27.04.2012 OK Lokomotiva Pardubice
OBSo 12.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB Pá 27.04.2012 OK Lokomotiva Pardubice
OBČt 10.05.2012 Krajský přebor škol 2012 Čt 10.05.2012 SKOB Roudnice nad Labem
OBÚt 08.05.2012 Litoměřický tulipán 3E Pá 27.04.2012 OB Rozmarýn Litoměřice
OBÚt 01.05.2012 Běháme s mapou a buzolou Ne 29.04.2012 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 28.04.2012 4. JO - Mistrovství KT - BOR Ne 15.04.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 28.04.2012 Mistrovství JO v OB štafet Ne 15.04.2012 OK Jiskra Nový Bor
NOBSo 21.04.2012 M ČR v nočním OB St 11.04.2012 VŠTJ Stavební fakulta Praha
?So 21.04.2012 Janovský trhák 2012 Po 16.04.2012 Neregistrovaní z ČR
BOBNe 15.04.2012 5. BOBáček a 2. KOBáček St 11.04.2012 Adam
OBSo 14.04.2012 3. závod JO Po 09.04.2012 VSK Slavia TU Liberec
?So 14.04.2012 Císař St 04.04.2012 Studenti UJEP
OBPá 06.04.2012 Velikonoce ve skalách (3E) St 29.02.2012 SK Kotlářka Praha
OBSo 31.03.2012 2. závod JO v OB - klasika Ne 25.03.2012 KOB Děčín
BěhPo 26.03.2012 Dolnožlebský běžecký pohár I. Po 26.03.2012 HO-Grünmock Dolní Žleb
OBNe 25.03.2012 Pekkomila - 2.ročník Ne 18.03.2012 Pekka, OK Bor
OBSo 24.03.2012 Oblastní žebříček Pá 16.03.2012 TUR
NOBPá 23.03.2012 Oblastní mistrovství v nočním OB Pá 16.03.2012 OOB TJ Turnov
OBNe 18.03.2012 KM Sächsische Schweiz - Lang OL Čt 01.03.2012 ESV Lok Bad Schandau
NOBSo 17.03.2012 Deutsche Bestenkämpfe Nacht - OL Čt 01.03.2012 ESV Lok Bad Schandau
OBSo 17.03.2012 Jarní skály So 10.03.2012 TUV
SchůzeNe 11.03.2012 Schůze ČOB Ne 11.03.2012 Luboš
OBNe 11.03.2012 1. KOBáček 2012 St 07.03.2012 Petr
PlesSo 10.03.2012 Ples sportovců So 10.03.2012 KB Jílové
SchůzeSt 07.03.2012 Oddílová schůze KOB Děčín St 07.03.2012 KOB Děčín
OBNe 04.03.2012 8. BORCUP 2011-2012 Pá 02.03.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 19.02.2012 7. BOR CUP 2011-2012 Pá 17.02.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 05.02.2012 6. BOR CUP 2011-2012 Pá 03.02.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSt 25.01.2012 BSZ-T Winter OL - Sprint Po 23.01.2012 ESV Lok Bad Schandau
OBNe 22.01.2012 5. BOR CUP 2011-2012 Čt 19.01.2012 OK Jiskra Nový Bor
RogainingSo 14.01.2012 Skirogaining 2012 Ne 08.01.2012 Krušnohorský Rogainingový Klub
OBNe 08.01.2012 4. BOR CUP 2011-2012 Pá 06.01.2012 OK Jiskra Nový Bor
NOBPá 30.12.2011 14. KOBáček - Silvestrovský OB Út 27.12.2011 Vláďa
HraSt 21.12.2011 Vánoční aktivita Pá 16.12.2011 Áďa a Simča
OBNe 11.12.2011 3. BOR CUP 2011-2012 Pá 09.12.2011 OK Jiskra Nový Bor
NOBSo 03.12.2011 13. KOBáček - Zlej Sen 2011 Čt 24.11.2011 Marťas
OBNe 27.11.2011 2. BOR CUP 2011-2012 Čt 24.11.2011 OK Jiskra Nový Bor
NOBPá 25.11.2011 12. KOBáček - Mikulášsky NOB Čt 24.11.2011 Pedro
BěhNe 20.11.2011 Běh na Chlum Ne 20.11.2011 Klub biatlonu Jílové a KONKORDIA Děčín
OBNe 13.11.2011 1. BOR CUP 2011-2012 Čt 10.11.2011 Vláďa a David
NOBPá 11.11.2011 11. KOBáček - Příměstský NOB Po 07.11.2011 Josef Vlk
BěhSo 05.11.2011 10. KOBáček - Běh Labákem Pá 04.11.2011 Ivan
OBNe 23.10.2011 9. KOBáček - Horolezecký OB Po 17.10.2011 Jaromír
OBNe 16.10.2011 13. JO - TJN Čt 06.10.2011 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 15.10.2011 12. JO - BOR Čt 06.10.2011 OK Jiskra Nový Bor
HraNe 09.10.2011 FotoScrabble Pá 07.10.2011 Igor
OBNe 02.10.2011 11. JO - DOK Ne 25.09.2011 OK Doksy
OBSo 01.10.2011 10. JO - Chrastavský pohárek Čt 22.09.2011 OK Chrastava
OBSt 28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E3 Po 19.09.2011 OB Rozmarýn Litoměřice
OBSt 28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E2 Po 19.09.2011 OB Rozmarýn Litoměřice
OBSt 28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E1 Po 19.09.2011 OB Rozmarýn Litoměřice
NOBÚt 27.09.2011 Svatováclavský NOB Pá 23.09.2011 David
OBNe 25.09.2011 Doprovodný závod SP Vesec - Klasika Pá 09.09.2011 VSK Slavia TU Liberec
OBSo 24.09.2011 Doprovodný závod SP Vesec - KT Pá 09.09.2011 VSK Slavia TU Liberec
OBNe 18.09.2011 MČR na klasické trati (finále) Čt 01.09.2011 VŠTJ Ekonom Praha
OBSo 17.09.2011 MČR na klasické trati (semifinále) Čt 01.09.2011 VŠTJ Ekonom Praha
MTBOSo 10.09.2011 8. Kobáček - MTBO Út 30.08.2011 OK BOR
MTBOÚt 06.09.2011 Cyklisticko-orientační test Ne 04.09.2011 Eda
BěhSo 03.09.2011 Parkmaraton Pá 02.09.2011 Neregistrovaní z ČR
OBPá 02.09.2011 7. KOBáček - Babí orienťák Po 29.08.2011 Simča a Áďa
OBPá 02.09.2011 MČR v OB - Sprint Čt 11.08.2011 KOB Konice
OBSo 20.08.2011 Pěkné Prázdniny 2 dny Čt 28.07.2011 OOB TJ Turnov
OBSt 03.08.2011 Bohemia 5 denní OB Čt 30.06.2011 OK Jiskra Nový Bor
OBPo 01.08.2011 MČR v OB - Sprint Po 01.08.2011 KOB Konice
OBPá 29.07.2011 Petit Prix 3 etapy, 3 dny St 15.06.2011 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 24.07.2011 6. KOBáček O-Duatlon Čt 21.07.2011 Pedro
MTBOSo 16.07.2011 Sněžnický stratég St 13.07.2011 Reactor bike team Děčín
?Čt 14.07.2011 Exkurze PVB Út 12.07.2011 Igor
OBNe 10.07.2011 5 .KOBáček - OLAMPIÁDA 2011 St 06.07.2011 Igor, Milan
OBNe 19.06.2011 4. Kobáček - Letní OB Čt 16.06.2011 Petr Štěpán
OBSo 11.06.2011 MČR OB - krátká trať - semifinále Ne 22.05.2011 OOB Třebíč
MTBONe 05.06.2011 Labská klika - neděle - middle So 28.05.2011 KOB Děčín a Reaktor Děčín
MTBOSo 04.06.2011 Labská klika - sobota - long So 28.05.2011 KOB Děčín a Reaktor Děčín
MTBOÚt 31.05.2011 Edův orientační test Ne 29.05.2011 Eda Puncman
OBNe 29.05.2011 9.JO - BOR - OM klasika Ne 22.05.2011 OK Jiskra Nový Bor
?St 11.05.2011 Objednávka odd. dresu Út 10.05.2011 Igor
OBSo 07.05.2011 8. JO - TUV So 30.04.2011 SOK TJ Turnov
OBNe 01.05.2011 7. JO SAXBO - ZIT Pá 15.04.2011 Turbine Zittau
OBSo 30.04.2011 6. JO SAXBO - CHA Pá 15.04.2011 OK Chrastava
BOBNe 17.04.2011 3. KOBáček - Biatlonový OB St 13.04.2011 Klub biatlonu Jílové
OBSo 16.04.2011 5. JO Krátká trať - LTP Čt 07.04.2011 LTP
OBSo 09.04.2011 4.JO OM Sprint - TUR Pá 01.04.2011 TUR
OBSo 09.04.2011 3.JO Krátká trať - TUR Pá 01.04.2011 OOB TJ Turnov
OBNe 03.04.2011 2. závod JO v orientačním běhu - klasika Pá 18.03.2011 KOB Děčín
OBSo 02.04.2011 1. závod JO v orientačním běhu - krátká trať Ne 27.03.2011 KOB Děčín
OBSo 26.03.2011 Běháme s mapou a buzolou 1 St 23.03.2011 LTP
OBNe 13.03.2011 2. KOBáček - Jarní OB St 09.03.2011 Vlčkovi
OBSo 12.03.2011 Jarní skály Po 28.02.2011 TUR
?So 05.03.2011 Obří slalom Ne 27.02.2011 Pedro
OBSt 02.03.2011 2. Dresdener Sprint Út 01.03.2011 Helmut Conrad
OBSo 12.02.2011 7.Winter OL - USV TU Dresden So 12.02.2011 USV TU Dresden
?Ne 30.01.2011 1. KOBáček - LOB Čt 20.01.2011 Eva
LOBNe 30.01.2011 1. KOBáček - LOB Zinnwald Ne 30.01.2011 Zinnwald
?Čt 30.12.2010 Silvestrovský noční LOB Po 27.12.2010 Vláďa
?Út 21.12.2010 Předvánoční aktivita Pá 17.12.2010 Igor
?Út 30.11.2010 BOWLING jenom 50-tibojaři Čt 25.11.2010 Pavel Bulva
?Pá 26.11.2010 Mikulášsky NOB Út 23.11.2010 Pedro
?Pá 19.11.2010 Příměstský NOB St 17.11.2010 Pepa
?So 06.11.2010 Běh Labákem 2010 Pá 05.11.2010 KOB Děčín
?Ne 24.10.2010 14.závod JO - TUV So 16.10.2010 TUV
?Ne 17.10.2010 13.závod JO - ROU So 09.10.2010 ROU
?So 16.10.2010 12.závod JO - BOR Pá 08.10.2010 BOR
?So 09.10.2010 AlbisOL - Sobota Pá 24.09.2010 Neregistrovaní z ČR
?Ne 03.10.2010 JO Frýdštejn KT Ne 26.09.2010 PEN
?Ne 03.10.2010 JO Frýdštejn Sprint Ne 26.09.2010 PEN
?Po 27.09.2010 6. KOBáček Svatovácl. NOB Čt 23.09.2010 Vláďa a Zuzka
?St 04.08.2010 Pětidenní So 22.05.2010 Neregistrovaní z ČR
?Ne 25.07.2010 5. KOBáček O-Duatlon Po 12.07.2010 Milan
?Ne 20.06.2010 4. Kobáček MTBO Út 15.06.2010 Ivan
?So 12.06.2010 MČR - TJN Ne 23.05.2010 VLI
?Ne 06.06.2010 BOR Gigasport KT Ne 16.05.2010 BOR
?So 05.06.2010 BOR Gigasport KT Ne 16.05.2010 BOR
?Ne 30.05.2010 8. OM KT - VLI Ne 23.05.2010 VLI
?Ne 30.05.2010 OM Štafety - VLI Ne 23.05.2010 VLI
?Pá 14.05.2010 MČR Sprint Pá 30.04.2010 Zlin
?Ne 09.05.2010 3. KOBáček Čt 06.05.2010 KOB
?So 08.05.2010 3x Sprint - DLT Po 26.04.2010 DLT
?Ne 02.05.2010 Závod - HSG Pá 16.04.2010 HSG
?So 01.05.2010 5. závod JO - CHA Pá 16.04.2010 CHA
?St 28.04.2010 Tréninky FSP Ne 25.04.2010 FSP
?Ne 25.04.2010 4. závod JO - LIT Pá 16.04.2010 LIT
?So 24.04.2010 MČR NOB - JHB Po 12.04.2010 JHB
?Ne 18.04.2010 3. závod JO - TUV So 10.04.2010 TUV
?So 17.04.2010 MČR DT - VSP Ne 04.04.2010 VSP
?Ne 11.04.2010 3. KOBáček - BOB Po 05.04.2010 Přibylové
?So 10.04.2010 2. závod JO - FYD So 03.04.2010 FYD
?Ne 28.03.2010 1. závod JO - BOR Pá 19.03.2010 BOR
?Pá 19.03.2010 Soustředění zrušeno St 10.03.2010 KOB Děčín
?Út 09.02.2010 Noční LOB Ne 07.02.2010 Pavla
?Ne 17.01.2010 2. LOBáček Út 12.01.2010 David
?Út 12.01.2010 Adamův LOB Ne 10.01.2010 Adam
?St 30.12.2009 Poslední orienťák 2009 Ne 27.12.2009 Martin
?Po 21.12.2009 Předvánoční aktivita St 16.12.2009 Igor
?Ne 13.12.2009 Bor-cup 2. závod Čt 10.12.2009 OK BOR
?Pá 11.12.2009 Zlej sen - NOB St 09.12.2009 Jarda Semik
?Ne 29.11.2009 Bor-cup 1. závod Čt 26.11.2009 OK BOR
?Pá 27.11.2009 11. KOBáček - Mikuláš. NOB St 25.11.2009 Ivan
?Pá 20.11.2009 10. KOBáček - NOB Ne 15.11.2009 Pepa Vlk
?So 07.11.2009 9. KOBáček - Běh Labákem Pá 06.11.2009 KOB Děčín
?So 07.11.2009 Závod JO - TJN přeložen Pá 09.10.2009 TJ Tatran Jablonec
?St 28.10.2009 Závod JO - PEN St 21.10.2009 PEN
?Ne 25.10.2009 Závod JO - DKP Po 12.10.2009 DKP
?Ne 18.10.2009 Závod JO - VLI zrušen Pá 09.10.2009 Liberec
?Ne 11.10.2009 Závod JO - TUV Pá 02.10.2009 Turnov
?So 10.10.2009 Závod JO - CHA Čt 01.10.2009 OK Chrastava
?So 26.09.2009 Závod JO - Doksy So 19.09.2009 OK Doksy
?Pá 25.09.2009 7. KOBáček Svat. NOB St 23.09.2009 David
?St 05.08.2009 Bohemia Orienteering Čt 30.04.2009 OK BOR
?So 20.06.2009 5. KOBáček MTBO St 17.06.2009 Stibalovi
?Út 09.06.2009 4. Ut. Trénink - Dubnovi Po 08.06.2009 Kačka Dubnová
?So 30.05.2009 Mistrovství JO Ne 24.05.2009 KOB Děčín
?So 30.05.2009 Mistrovství JO - Příchozí Pá 29.05.2009 KOB Děčín
?Ne 24.05.2009 6. závod JO - Frýdland Pá 15.05.2009 Frýdland
?Út 12.05.2009 3. Ut. Trénink - Vlčkovi Po 11.05.2009 Petr a Jindra
?Pá 08.05.2009 4. KOBáček - Májový St 06.05.2009 Vláďa
?Pá 01.05.2009 MČR v NOBu St 22.04.2009 OB MLOK Mariánské Lázně
?Ne 26.04.2009 SAXBO Závod JO na klasické trati Pá 10.04.2009 OK Chrastava
?So 25.04.2009 SAXBO Saský žebříček Pá 10.04.2009 HSG Turbine Zittau, SG Zittau-Süd
?Út 21.04.2009 2. Ut. Trénink - Pedro Pá 17.04.2009 Pedro
?Út 14.04.2009 1. Ut. Trénink - David Pá 10.04.2009 David
?Pá 20.03.2009 Odd. soustředění Doksy So 14.03.2009 KOB Děčín
?So 14.03.2009 Jarní skály (Turnov) St 04.03.2009 Turnov
?Ne 01.03.2009 Krušnohorský LOB Po 23.02.2009 Jan Tojnar
?St 25.02.2009 Registrace do oddílu Pá 20.02.2009 Oddil LDC
?Ne 22.02.2009 Bor-cup 7. závod Čt 19.02.2009 Neregistrovaní z ČR
?Ne 08.02.2009 Bor-cup 6. závod Čt 05.02.2009 Dan Novák a Tom Novák
?Út 03.02.2009 1. LOBáček - trénink Po 02.02.2009 Vláďa
?Ne 01.02.2009 Basketbal Pá 30.01.2009 Pavel Bulva, Franta Kvíz
?Ne 25.01.2009 Bor-cup 5. závod Čt 22.01.2009 J.Martan
?Ne 11.01.2009 Bor-cup 4. závod Čt 08.01.2009 Omovi
?Út 30.12.2008 Předsilvestrovký NOB Ne 28.12.2008 David
?Ne 28.12.2008 Bor-cup 3. závod Čt 25.12.2008 Pekka, OK BOR
?Čt 18.12.2008 Minigolf St 17.12.2008 Igor
?Ne 14.12.2008 Bor-cup 2. závod St 10.12.2008 David a Vláďa Nehasil
?Ne 30.11.2008 Bor-cup 1. závod Čt 27.11.2008 OK BOR
?Pá 28.11.2008 Mikulášsky NOB zrušen St 26.11.2008 Ivan Stibal
?Út 18.11.2008 Kuželky Pá 31.10.2008 David a Igor
?Út 04.11.2008 Noční štafety Ne 02.11.2008 David


 
 
Vytvořil Igor Gálus