activity. kobdecin. cz
Přihláškový systém
klubu orientačního běhu Děčín
Minulé aktivity www.kobdecin.cz
 
 
 DatumAkcePřihlášky doOrganizátor
OB12.10.2019 XLV. Horolezecký orientační běh 10.10.2019 23:59 Pedro
OB05.10.2019 Svatováclavský OB 02.10.2019 23:59 Michal Žejdlík
OB12.09.2019 Děčínská zeleň 10.09.2019 23:59 KOB Děčín
OB31.08.2019 Sudety Open - 4 etapy, 2 dny 31.08.2019 23:59 KOB Děčín
Běh28.08.2019 Dolnožlebský trhák 2019 28.08.2019 18:00 HO Grünmock a SKI TEAM Dolní Žleb
OB07.08.2019 Orienteering Adventure - 5 dnů 30.04.2019 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB24.07.2019 Bohemia orienteering - 5 dnů 30.04.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB27.06.2019 LETNÍ OB 2019 25.06.2019 23:59 Pedro
Triatlon12.06.2019 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON 11.06.2019 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB08.06.2019 Skautský orientační běh 2019 05.06.2019 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB05.05.2019 Pekkomila 2019 26.04.2019 23:59 Pekka
OB12.04.2019 Odd. soustředění KOB Děčín, 3 dny 10.04.2019 23:59 Martin
OB07.04.2019 Oblastní žebříček - BOR - KT 28.03.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB07.04.2019 Mistrovství JO ve sprintu 28.03.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB06.04.2019 Oblastní závod - klasika 31.03.2019 23:59 KOB Děčín
OB30.03.2019 Mistrovství JO na KT - TUR - Limit 750 24.03.2019 23:59 OOB TJ Turnov
OB17.03.2019 EKOBáček 14.03.2019 23:59 Petr, Igor
OB03.03.2019 8. Borcup 28.02.2019 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB28.02.2019 Oblastní žebříček - BOR - KT 28.02.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB17.02.2019 7. Bocup 14.02.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB10.02.2019 Registrace KOB Děčín pro pěší OB na rok 2019 10.02.2019 23:59 KOB Děčín
OB08.02.2019 Podmokelská zákoutí 06.02.2019 23:59 Martin
OB03.02.2019 6. Borcup 31.01.2019 23:59 ZOOB Rumburk
LOB30.01.2019 Noční lyžařský orientační běh 29.01.2019 23:59 Pedro
OB20.01.2019 5. Borcup 17.01.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB06.01.2019 4. Borcup 03.01.2019 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB30.12.2018 Silvestrovské proběhnutí 2018 25.12.2018 23:59 Vláďa, Verča
OB22.12.2018 VáNoční přebor Teplice 20.12.2018 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB16.12.2018 3. Borcup 13.12.2018 23:59 OK Jiskra Nový Bor
?09.12.2018 Vánoční aktivita Bruslení - zrušeno 02.12.2018 23:59 KOB Děčín
OB08.12.2018 Mikulášský skalní Průchoďák 04.12.2018 23:59 KOB Děčín
Běh03.11.2018 45. ročník Běhu Labským údolím 01.11.2018 23:59 KOB Děčín
OB28.10.2018 OB - STB, KAS - KT 21.10.2018 23:59 TJ Stadion Nový Bor
OB20.10.2018 OB - RUM - KL 14.10.2018 23:59 ZOOB Rumburk
OB14.10.2018 XLIV. Horolezecký orientační běh 11.10.2018 23:59 KOB Děčín
OB28.09.2018 Svatováclavský OB 24.09.2018 23:59 KOB Děčín
OB23.09.2018 Oblastní žebříček - CHA - KT 13.09.2018 23:59 OK Chrastava
OB22.09.2018 Oblastní žebříček - DOK - KT 16.09.2018 23:59 OK Doksy
OB08.09.2018 INOV-8 CUP - BOR - 2 dny 26.08.2018 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB11.08.2018 Rumcajsovy míle - 3E 11.08.2018 23:59 Sportcentrum Jičín
OB05.08.2018 Veřejný závod - LLI 28.07.2018 23:59 TJ Loko Liberec
OB04.08.2018 Veřejný závod - LLI 28.07.2018 23:59 TJ Loko Liberec
OB13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - 3E 10.06.2018 23:59 SK Chrast
OB22.06.2018 Letní OB 20.06.2018 23:59 Pedro
Triatlon20.06.2018 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON 20.06.2018 17:30 Pepa
OB17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati 08.06.2018 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB09.06.2018 Kufrování s KOBULem 05.06.2018 23:59 KOB Ústí nad Labem
OB09.06.2018 Mnohakontrolový závod v Německu 9./10.6 03.06.2018 23:59 USV TU Dresden
OB09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ - 2 dny 27.05.2018 23:59 Kometa Kralovice
OB27.05.2018 Landesranglisten-OL Sachsen 2018 18.05.2018 23:59 OL-Team Wehrsdorf
OB29.04.2018 Pekkomila 24.04.2018 23:59 Pekka
OB13.04.2018 Soustředění KOB Děčín (pá - ne) 28.02.2018 23:59 KOB Děčín
OB07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu 31.03.2018 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB30.03.2018 Velikonoce ve skalách - 3E 11.02.2018 23:59 SK Kotlářka Praha
LOB25.03.2018 Jarní scorelauf 23.03.2018 23:59 Láďa
OB17.03.2018 Jarní skály - TUV 10.03.2018 23:59 SOK TJ Turnov
?15.02.2018 Registrace KOB Děčín pro pěší OB na r. 2018 15.02.2018 23:00 KOB Děčín
OB26.01.2018 Školení R3 Ještědské oblasti - Liberec 2 dny 07.01.2018 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB30.12.2017 Silvestrovský OB 24.12.2017 23:59 KOB Děčín
OB10.12.2017 Mikulášský OB 06.12.2017 23:59 KOB Děčín
OB02.12.2017 Weihnachts-OL Krippen 23.11.2017 23:59 ESV Lok Bad Schandau
OB25.11.2017 Příměstský OB 21.11.2017 23:59 Pepa
OB10.11.2017 OBPH (Osečná) 04.11.2017 23:59 OOB TJ Turnov
Běh04.11.2017 44. ročník BĚHU LABSKÝM ÚDOLÍM 01.11.2017 23:59 KOB Děčín, HO Děčín, ASK Děčín
OB29.10.2017 Oblastní žebříček - KT - STB + KAS 22.10.2017 23:59 TJ Stadion Nový Bor
OB08.10.2017 XLIII. Horolezecký orientační běh 05.10.2017 23:59 Pedro
OB06.10.2017 Svatováclavský OB 05.10.2017 12:00 Áďa a Míša
OB01.10.2017 OŽ DOK 24.09.2017 23:59 OK Doksy
Běh01.10.2017 Jizerky RUN RACE 01.10.2017 10:30 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB30.09.2017 OŽ LLI (u Bedřichova) 23.09.2017 23:59 TJ Loko Liberec
OB28.09.2017 OŽ RUM 21.09.2017 23:59 ZOOB Rumburk
OB27.09.2017 OB na Kváďáku 25.09.2017 23:59 Matěj a Luboš
MTBO16.09.2017 Elbtal-MTBO, 5 hodinový scorelauf 08.09.2017 23:59 International
MTBO26.08.2017 MTBO-Sachsen-Cup 20.08.2017 23:59 OL-Team Wehrsdorf
OB26.07.2017 Bohemia 2017 - 5 dní 26.07.2017 10:00 OK Jiskra Nový Bor
MTBO15.07.2017 Snežnický stratég 12.07.2017 23:59 Reactor bike team Děčín
OB06.07.2017 Tatry-orienteering 4 dny 06.07.2017 23:59 KOŠ Ružomberok
OB30.06.2017 Letní OB 28.06.2017 23:59 Pedro
OB25.06.2017 Oblastní žebříček - Sprint 18.06.2017 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB25.06.2017 Oblastní žebříček - KT 18.06.2017 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
MTBO18.06.2017 Český pohár MTBO - 8. kolo - pořáda KOB Děčín 11.06.2017 23:59 KOB Děčín
MTBO17.06.2017 Český pohár MTBO - 7. kolo - pořáda KOB Děčín 11.06.2017 23:59 KOB Děčín
Triatlon14.06.2017 Malý vlčí večerní triatlon 14.06.2017 17:00 Josef Vlk
OB27.05.2017 OM klasika 21.05.2017 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB19.05.2017 Jarní soustředění KOB Děčín 2017 (3 dny) 16.03.2017 23:59 KOB Děčín
OB14.05.2017 Žebříček B 26.04.2017 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB13.05.2017 Žebříček B 26.04.2017 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB09.04.2017 Oberlausitzer OL 31.03.2017 23:59 Harry
Rogaining31.03.2017 Sudetské Tojnárkovo bloudění - 3 závody 31.03.2017 23:59 Krušnohorský Rogainingový Klub
OB26.03.2017 2. KOBÁČEK 2017 (jarní) 22.03.2017 23:00 Vlčkovi
OB12.03.2017 Pekkomila - 7.ročník 06.03.2017 23:59 Pekka
Běh18.02.2017 Lotharův běh 2017 18.02.2017 23:59 Tomáš Plaček
LOB18.01.2017 1.KOB-LOB 2017 15.01.2017 23:59 Pedro
OB28.12.2016 Silvestrovský NOB 26.12.2016 23:59 Matěj a Áďa
NOB17.12.2016 Noční přebor oddílu LTP 12.12.2016 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB10.12.2016 Zlej sen 08.12.2016 23:59 Jarda
NOB02.12.2016 Mikulášský NOB 30.11.2016 12:00 David
Běh05.11.2016 Běh Labským údolím 02.11.2016 23:59 KOB Děčín
OB23.10.2016 Oblastní žebříček 16.10.2016 23:59 TJ Stadion Nový Bor
OB22.10.2016 42. horolezecký orientační běh 19.10.2016 23:59 Pedro
MTBO16.10.2016 MTBO Výzva: MČR Družstev 2016 04.10.2016 23:59 KOB Děčín
OB09.10.2016 MČR klubů - Dolní Prysk 27.09.2016 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB08.10.2016 MČR štafet - Dolní Prysk 27.09.2016 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Běh01.10.2016 City cross run Česká Lípa 01.10.2016 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB24.09.2016 Veřejný závod - Sprint 18.09.2016 23:59 OK Doksy
OB24.09.2016 Oblastní žebříček - KT 18.09.2016 23:59 OK Doksy
OB23.09.2016 Svatováclavský NOB 20.09.2016 23:59 Matěj a Áďa
MTBO18.09.2016 MČR v MTBO na klasické trati 11.09.2016 23:59 SMR
MTBO17.09.2016 MČR v MTBO na krátké trati 11.09.2016 23:59 SMR - SK SNS Smržovka
OB10.09.2016 Český pohár INOV-8 CUP TJN 2 dny 21.08.2016 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB03.09.2016 Oblastní řebříček - CHA - sprint 26.08.2016 23:59 OK Chrastava
OB03.09.2016 Oblastní žebříček - CHA - KT 26.08.2016 23:59 OK Chrastava
OB10.08.2016 Česká Kanada 2016 5 E 31.05.2016 23:59 SK Praga Praha
MTBO09.07.2016 Sněžnický stratég 2016 02.07.2016 23:59 Marťas, Honza a Semish
OB30.06.2016 Letní OB 28.06.2016 23:59 Pedro
Běh22.06.2016 Olympijský běh 2016 22.06.2016 17:00 Konkordia Děčín
MTBO19.06.2016 MTBO Přebor klubu 14.06.2016 23:59 KOB Děčín
Triatlon15.06.2016 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON 15.06.2016 17:30 Josef Vlk
OB12.06.2016 Mistrovství JO na klasické trati 05.06.2016 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB21.05.2016 SAXBO 09.05.2016 23:59 OK Chrastava
OB17.05.2016 Kampus sprint 16.05.2016 23:59 Hnízďák
?15.05.2016 Adrenalin challenge 12.05.2016 18:00 Neregistrovaní z ČR
OB14.05.2016 3 days - OB Pulsnitz 24.04.2016 23:59 International
OB11.05.2016 Světový den OB - Praha 08.05.2016 23:59 SK Kamenice
OB10.05.2016 Supersprint 09.05.2016 14:00 Marťas
OB07.05.2016 Litoměřický TULIPÁN (2 dny, 5 E) 29.04.2016 23:59 SKOB Roudnice nad Labem
OB03.05.2016 iOrienteering Děčín 01.05.2016 20:00 Luboš
OB24.04.2016 Mistrovství JO štafet (BOR) 04.04.2016 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB24.04.2016 Mistrovství JO na krátké trati (BOR) 14.04.2016 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB23.04.2016 2. kobáček 2016 20.04.2016 23:59 Bea
NOB22.04.2016 NOB 20.04.2016 23:59 Vláďa
OB22.04.2016 Ubytování na odd. soustředení KOB Děčín (2 noci) 20.04.2016 23:59 Martin
NOB16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v NOB (DOK) 31.03.2016 23:59 OK Doksy
OB09.04.2016 Oblastní závod v OB - klasika (LDC) 05.04.2016 08:30 KOB Děčín
OB02.04.2016 Závod JO - KT (VLI) 19.03.2016 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB02.04.2016 Mistrovství JO ve sprintu (VLI) 19.03.2016 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB25.03.2016 Velikonoce ve skalách (Prague Easter) 3E 07.02.2016 23:59 SK Kotlářka Praha
OB20.03.2016 Závod JO (ROU) 13.03.2016 23:59 SKOB Roudnice nad Labem
?19.03.2016 Maškarní ples - lístky 10.02.2016 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB18.03.2016 1. KOBáček 15.03.2016 11:00 Jindra a Petr Vlčkovi
OB13.03.2016 Pekkomila 6. ročník 04.03.2016 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB12.03.2016 Jarní skály (TUV) 05.03.2016 23:59 SOK TJ Turnov
OB05.03.2016 Běháme s mapou a buzolou 1. 02.03.2016 23:59 Kovářovi
OB05.03.2016 OL Papstdorf 25.02.2016 23:59 ESV Lok Bad Schandau
?15.02.2016 Registrace KOB Děčín na rok 2016 15.02.2016 23:59 KOB Děčín
Schůze22.01.2016 Výroční schůze KOB Děčín 22.01.2016 18:00 KOB Děčín
OB02.01.2016 Po-Silvestrovský KOBáček 30.12.2015 23:59 KOB Děčín
OB27.12.2015 4. borcup 22.12.2015 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
Běh26.12.2015 Vánoční běh na Sněžník 26.12.2015 09:30 Neregistrovaní z ČR
MTBO22.12.2015 Zájem o MTBO dresy 21.12.2015 23:59 KOB Děčín
?16.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ DUMÁK 13.12.2015 23:59 KOB Děčín
Běh06.12.2015 Adventní běh Dolním Žlebem 04.12.2015 23:59 SKI TEAM Dolní Žleb
OB05.12.2015 Zlej sen 02.12.2015 23:59 Marťas
NOB28.11.2015 MIKULÁŠSKÝ NOB 26.11.2015 23:59 Pedro
Běh22.11.2015 Běh na Chlum 22.11.2015 10:00 Konkordia Děčín
NOB20.11.2015 Příměstský NOB 17.11.2015 23:59 Pepa
OB15.11.2015 1. Borcup 12.11.2015 23:59 Jára Hradecký
Běh07.11.2015 Běh Labským údolím 31.10.2015 23:59 KOB Děčín
OB31.10.2015 OB - JO - SCM/CHA - KL 23.10.2015 23:59 OK Chrastava
OB25.10.2015 OB - JO - TUV - KT 17.10.2015 23:59 SOK TJ Turnov
OB25.10.2015 Horolezecký OB 19.10.2015 23:59 Jaromír a Jana
OB17.10.2015 OB - JO - LTP - KT 07.10.2015 22:00 TJ Lokomotiva Teplice
OB17.10.2015 OB - JO - LTP - Sprint 07.10.2015 20:00 TJ Lokomotiva Teplice
OB04.10.2015 OB - KL - TJN 27.09.2015 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB03.10.2015 OB - KT - VLI 29.09.2015 23:59 VSK Slavia TU Liberec
?03.10.2015 Sněžnický trhák - zrušeno 20.09.2015 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB28.09.2015 Svatováclavský KOBáček 22.09.2015 23:59 Veru a Vláďa
OB20.09.2015 OB - KL - CHA 13.09.2015 23:59 OK Chrastava
OB19.09.2015 OB - KT - DOK 13.09.2015 23:59 OK Doksy
OB11.09.2015 KOBáček - (Po)prázdninový OB 09.09.2015 12:00 Matěj a Adéla
Běh05.09.2015 Ultralabák 05.09.2015 23:59 Neregistrovaní z ČR
MTBO29.08.2015 Oberlausitzer-MTBO (2 dny) 20.08.2015 23:59 International
?28.08.2015 EURO HRY DOKSY 3 dny 30.06.2015 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB22.08.2015 Pěkné prázdniny (2 dny) 02.06.2015 00:00 OOB TJ Turnov
OB05.08.2015 Bohemia 5E 30.04.2015 23:59 OK Jiskra Nový Bor
MTBO11.07.2015 Sněžnický stratég 07.07.2015 23:59 Marťas a Semish
OB30.06.2015 PŘEDPRÁZDNINOVÝ TRÉNINK 28.06.2015 23:59 Adam a Luboš
OB27.06.2015 Letní OB 27.06.2015 23:59 Pedro
?20.06.2015 RINGO 19.06.2015 23:59 Stibalovi, Zítovi
OB20.06.2015 MČR KT 2 dny 07.06.2015 23:59 VŠTJ Ekonom Praha
Triatlon17.06.2015 Malý vlčí triatlon 17.06.2015 17:30 Pepa
OB14.06.2015 SAXBO - CHA 31.05.2015 23:59 OK Chrastava
OB13.06.2015 SAXBO - OM klasika - CHA 31.05.2015 23:59 OK Chrastava
Běh08.05.2015 Děčín Run Fest 07.05.2015 23:59 Marek Peterka
OB01.05.2015 Litoměřický tulipán 3E - Max 300 24.04.2015 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
OB26.04.2015 JO - BOR - KL 18.04.2015 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB25.04.2015 JO - TJN - Sprint 17.04.2015 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB25.04.2015 JO - TJN - KT 17.04.2015 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB18.04.2015 JO - LLI - KT 10.04.2015 23:59 TJ Loko Liberec
OB12.04.2015 OB Matějův speciál 05.04.2015 23:59 Matěj
OB11.04.2015 3. KOBÁČEK - OB 05.04.2015 23:59 Bea
NOB10.04.2015 2. KOBÁČEK - NOB 05.04.2015 23:59 Vláďa
?10.04.2015 Soustředění KOB Děčín - ubyt. 2 noci 27.03.2015 23:59 KOB Děčín
OB03.04.2015 VELIKONOCE VE SKALÁCH 3E 15.02.2015 23:59 SK Kotlářka Praha
OB29.03.2015 1. KOBáček 25.03.2015 23:59 Vlčkovi
OB28.03.2015 JO - TUR - Sprint Max 650 22.03.2015 23:59 OOB TJ Turnov
OB28.03.2015 JO - TUR - KT Max 650 22.03.2015 23:59 OOB TJ Turnov
Běh21.03.2015 Ústecká VitaSport patnáctka 21.03.2015 09:00 Neregistrovaní z ČR
OB15.03.2015 Novoborské štafety 08.03.2015 23:59 Pekka
OB14.03.2015 Jarní skály 07.03.2015 23:59 SOK TJ Turnov
OB22.02.2015 8. BORcup 18.02.2015 23:59 Pekka
OB15.02.2015 Registrace KOB Děčín na rok 2015 15.02.2015 23:59 KOB Děčín
Běh14.02.2015 2. ročník Lotharova běhu 14.02.2015 13:00 ASK Děčín
OB08.02.2015 7. BORcup 04.02.2015 23:59 Tomáš Babický
Rogaining31.01.2015 24. hod OB Vokober(g) 31.01.2015 00:00 SPONA Teplice
OB25.01.2015 6. BORcup 21.01.2015 23:59 Jiří Martan
OB11.01.2015 5. BORcup 07.01.2015 23:59 Petr a Honza Pavlovcovi
OB03.01.2015 (Po)silvestrovský OB - KOBáček 30.12.2014 23:59 Vláďa
OB28.12.2014 4. BORcup 26.12.2014 12:00 Tomáš Kolařík, BOR
Hra21.12.2014 Kinball - vánoční aktivita 19.12.2014 23:59 KOB Děčín
OB14.12.2014 3. borcup 11.12.2014 23:59 Tom Novák
Běh07.12.2014 Adventní běh Dolním Žlebem 05.12.2014 23:59 Vít Mocker
NOB06.12.2014 Zlej sen 03.12.2014 23:59 Jarda
OB30.11.2014 2. Borcup 27.11.2014 23:59 Míša a Šárka
Běh30.11.2014 1. Ústecký VitaSport maraton 30.11.2014 23:59 Veronika Vágnerová
NOB29.11.2014 Mikulášský NOB 27.11.2014 23:59 Pedro
Běh23.11.2014 Běh na Chlum 23.11.2014 23:59 KONKORDIA Děčín
OB21.11.2014 Příměstský NOB 2014 17.11.2014 23:59 Pavel K. starší
OB16.11.2014 1. Borcup 12.11.2014 23:59 Prcek, David a Čertík
Běh01.11.2014 Běh Labským údolím Max. 100 27.10.2014 23:59 KOB Děčín
OB01.11.2014 Běháme s mapou a buzolou 30.10.2014 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB26.10.2014 OB - TJN - Klasika 17.10.2014 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB19.10.2014 OB - TUV - KT 11.10.2014 23:59 SOK TJ Turnov
OB19.10.2014 Horolezecký OB 14.10.2014 23:59 Jaromír a Jana
?16.10.2014 Anketa o pořádání závodů 16.10.2014 23:59 KOB Děčín
OB05.10.2014 OB - DKP - Krátká (Limit 400) 28.09.2014 23:59 SK Kotlářka Praha
OB04.10.2014 OB - CHA - Klasika 26.09.2014 23:59 OK Chrastava
OB27.09.2014 MČR - klasika (2 dny) 12.09.2014 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB25.09.2014 Svatováclavský KOBáček 22.09.2014 23:59 Bea
OB21.09.2014 OB - FYD - Klasika 14.09.2014 23:59 Jizerský klub OB Frýdlant
OB20.09.2014 OB - DOK - Klasika 14.09.2014 23:59 OK Doksy
MTBO06.09.2014 Open přebor MTBO 03.09.2014 23:59 Ivan Stibal
OB27.08.2014 Prázdninový OB - KOBáček 25.08.2014 23:59 Áďa a Matěj
MTBO19.07.2014 Sněžnický stratég 15.07.2014 23:59 Marťas & spol.
OB11.07.2014 Veteran cup - VAM (3 dny) 13.06.2014 23:59 OOB Vamberk
OB28.06.2014 Letní OB 26.06.2014 23:59 Pedro, KOB Děčín
Běh24.06.2014 Dolnožlebský horský sprint 150 m 24.06.2014 23:59 HO Grünmock & SKI TEAM Dolní Žleb
Schůze21.06.2014 Posezení k 30. výročí KOB Děčín 18.06.2014 23:59 KOB Děčín
OB21.06.2014 MČR OB KT (2 dny) 09.06.2014 23:59 OOB Vamberk
MTBO21.06.2014 MTBO - Sachsen cup 17.06.2014 23:59 OL-Team Wehrsdorf
OB21.06.2014 30. výročí KOB Děčín - akce pro veřejnost 21.06.2014 10:00 KOB Děčín
Triatlon18.06.2014 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON 18.06.2014 17:30 Pepa Vlk, KOB Děčín
OB14.06.2014 Oblastní žebříček - KL - LLI 08.06.2014 23:59 TJ Loko Liberec
MTBO10.06.2014 1. MTBO trénink 2014 08.06.2014 23:59 Marťas & spol.
OB07.06.2014 SAXBO Žebříček B (2 dny) 18.05.2014 23:59 OK Chrastava
OB07.06.2014 Orientační běh se skauty 07.06.2014 10:00 Neregistrovaní z ČR
OB01.06.2014 Oblastní žebříček - KL - VLI 25.05.2014 23:59 VSK Slavia TU Liberec
Běh24.05.2014 Noční specialita - běh 650 m 24.05.2014 20:30 HO Grünmock & SKI TEAM Dolní Žleb
OB24.05.2014 Zrušeno JO - klasika - FYD 18.05.2014 23:59 Jizerský klub OB Frýdlant
?17.05.2014 JASOŇ DRSOŇ 25.02.2014 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB08.05.2014 MČR - sprint 20.04.2014 23:59 SK Žabovřesky Brno
MTBO04.05.2014 MTBO Labská klika II. neděle 28.04.2014 23:59 KOB Děčín
MTBO03.05.2014 MTBO Labská klika II. sobota 28.04.2014 23:59 KOB Děčín
OB01.05.2014 Litoměřický tulipán 3E, Max 300 21.04.2014 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
Běh27.04.2014 Konigstein-Dresden 42 km 15.04.2014 23:59 Laufsportverein Dresden e.V.
OB27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati 17.04.2014 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB26.04.2014 OB - PGP 21.04.2014 18:00 SK Praga Praha
OB13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu - BOR 04.04.2014 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB13.04.2014 Mistrovství oblasti na KT - BOR 04.04.2014 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB12.04.2014 JO - Klasika - LTP 06.04.2014 22:00 TJ Lokomotiva Teplice
OB06.04.2014 2. KOBáček 02.04.2014 23:59 Patzeltovi
OB30.03.2014 1. KOBáček 2014 25.03.2014 23:59 KOB Děčín
Běh23.03.2014 Dresden City Lauf 10 km 23.03.2014 10:00 International
OB16.03.2014 Pekkomila 16.03.2014 00:00 Pekka
OB15.03.2014 Jarní skály 08.03.2014 23:59 SOK TJ Turnov
OB01.03.2014 Kreismeisterschaft (2 dny) 17.02.2014 23:59 ESV Lok Bad Schandau
OB23.02.2014 8. Borcup 21.02.2014 23:59 OK Jiskra Nový Bor
?15.02.2014 Konec registrací KOB Děčín na rok 2014 15.02.2014 23:59 KOB Děčín
OB09.02.2014 7. Borcup 07.02.2014 10:00 OK Jiskra Nový Bor
OB26.01.2014 6. borcup 23.01.2014 23:59 Tomáš Žitný + Jarda Hlaváč SMB
Schůze24.01.2014 Výroční schůze KOB Děčín 24.01.2014 18:00 KOB Děčín
OB12.01.2014 5. Borcup 09.01.2014 23:59 Petr Pavlovec
OB29.12.2013 4. Borcup 27.12.2013 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
OB28.12.2013 Silvestrovský OB 18.12.2013 12:00 David
Běh26.12.2013 Běh na Sněžník 24,5 km 26.12.2013 10:00 ASK Děčín
OB15.12.2013 3. Bor-cup 12.12.2013 23:59 David a Vláďa
Běh08.12.2013 Adventní běh Dolním Žlebem 08.12.2013 11:30 HO Grünmock
NOB06.12.2013 Zlej sen 04.12.2013 23:59 Reactor bike team Děčín
OB01.12.2013 2. Borcup 26.11.2013 23:59 Dan Wolf TUR
NOB29.11.2013 Příměstský NOB 25.11.2013 23:59 Pepa Vlk, KOB Děčín
Běh24.11.2013 Běh na Chlum 23.11.2013 12:00 Konkordia Děčín
NOB23.11.2013 Mikulášský NOB 21.11.2013 23:59 Pedro, KOB Děčín
OB17.11.2013 1. Borcup 14.11.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Běh17.11.2013 Velká cena 17. listopadu 5 km 17.11.2013 10:00 ASK Děčín
Běh02.11.2013 Běh Labákem 27.10.2013 23:59 KOB Děčín a HO Děčín
OB27.10.2013 Oblastní žebříček SCM JO 18.10.2013 23:59 SCM OB
OB26.10.2013 Oblastní žebříček BOR 20.10.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Běh26.10.2013 Běh do vrchu 830 m 26.10.2013 10:00 ASK Děčín
OB20.10.2013 Oblastní žebříček TUV 12.10.2013 23:59 SOK TJ Turnov
OB13.10.2013 Horolezecký OB 08.10.2013 23:59 Jaromír a Jana
OB12.10.2013 Oblastní žebříček VLI 04.10.2013 23:59 VSK Slavia TU Liberec
Běh12.10.2013 ČERVENÝ OKRUH 12.10.2013 10:30 Atletický oddíl TJ DOKSY
OB05.10.2013 Oblastní žebříček CHA 22.09.2013 23:59 OK Chrastava
Běh28.09.2013 Běh Velké skály 11 km 28.09.2013 10:00 ASK Děčín
OB26.09.2013 Svatováclavský NOB 23.09.2013 23:59 KOB Děčín
MTBO21.09.2013 Oddílový přebor v MTBO - prihlášky 15.09.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
MTBO21.09.2013 15. a 16. kolo ČP MTBO (2 dny) 15.09.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Běh15.09.2013 Ústecký 1/2 maraton 01.09.2013 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB14.09.2013 Žebříček A, B - DKP (2 dny) 03.09.2013 23:59 SK Kotlářka Praha
OB07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A 19.08.2013 23:59 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
Běh07.09.2013 Parkmaraton 07.09.2013 09:30 Neregistrovaní z ČR
?06.09.2013 BESKYDSKÁ SEDMIČKA 6.-8. 30.06.2013 23:59 Neregistrovaní z ČR
Běh01.09.2013 Běh na Lahti 10 km 01.09.2013 10:00 ASK Děčín
OB30.08.2013 West cup (3 dny) 31.05.2013 23:59 TJ Jiskra Nejdek
OB09.08.2013 Advanta 3 dny 22.07.2013 23:59 KOB Dobruška
OB04.08.2013 Olampiáda 2013 01.08.2013 23:59 Igor a Simča
OB02.08.2013 WMOC 2013 (8 days) 02.08.2013 10:00 International
OB24.07.2013 Bohemia 5 days 30.04.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
MTBO13.07.2013 Sněžnický stratég 10.07.2013 23:59 Martin Horák
Rogaining13.07.2013 5. Sachsen Rogaine 2013 13.07.2013 10:00 International
Rogaining29.06.2013 MČR Rogaining 29.06.2013 23:59 TJ Lokomotiva Beroun
OB28.06.2013 Letní OB 26.06.2013 23:59 Pedro, KOB Děčín
Triatlon19.06.2013 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON 19.06.2013 17:00 Pepa Vlk
OB08.06.2013 OM KT - BOR 31.05.2013 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB02.06.2013 Pohár Robotronu 12.05.2013 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB01.06.2013 Mistr. Německa - KT 12.05.2013 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB19.05.2013 Oblastní řebříček 10.05.2013 23:59 TJ Loko Liberec
OB18.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách 10.05.2013 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB18.05.2013 Petit Prix 2013 10.05.2013 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
?11.05.2013 JASOŇ DRSOŇ 26.02.2013 00:00 Neregistrovaní z ČR
OB08.05.2013 MČR ve sprintu 24.04.2013 23:59 OK Lokomotiva Pardubice
OB05.05.2013 JE - CHA - KL 21.04.2013 23:59 OK Chrastava
OB04.05.2013 JE - CHA - KL 21.04.2013 23:59 OK Chrastava
OB01.05.2013 Litoměřický Tulipán 22.04.2013 23:59 SKOB Roudnice nad Labem
OB27.04.2013 JO - LTP - OM KT 19.04.2013 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
Schůze24.04.2013 Schůze KOB Děčín 24.04.2013 19:00 KOB Děčín
OB20.04.2013 Závod JO - Krátká trať 15.04.2013 23:59 KOB Děčín
OB13.04.2013 JO - DOK - OM Sprint 07.04.2013 23:59 OK Doksy
OB13.04.2013 JO - DOK - KT 07.04.2013 23:59 OK Doksy
Běh09.04.2013 Memoriál Helmuta Lorenze 07.04.2013 23:59 HO Grünmock a SKI TEAM Dolní Žleb
OB07.04.2013 2. KOBáček OB - zrušeno/nahrazeno 03.04.2013 23:59 Bea a Vilík Patzeltovi
LOB07.04.2013 2. KOBáček - LOB 04.04.2013 23:59 Bea a Vilík Patzeltovi
NOB05.04.2013 OM NOB 29.03.2013 23:59 OOB TJ Turnov
OB05.04.2013 Oddílové soustředění - zrušeno 31.03.2013 23:59 KOB Děčín
Běh24.03.2013 Citylauf Dresden 24.03.2013 10:00 International
OB17.03.2013 Pekkomila 3. ročník 10.03.2013 23:59 Pekka
OB16.03.2013 JARNÍ SKÁLY 09.03.2013 23:59 SOK TJ Turnov
OB10.03.2013 1. KOBáček 06.03.2013 23:59 Vlčkovi
Ples09.03.2013 Ples sportovců 09.03.2013 20:00 Klub biatlonu Jílové
Schůze06.03.2013 Schůze KOB Děčín 06.03.2013 19:00 KOB Děčín
OB03.03.2013 8. Borcup 01.03.2013 12:00 Pekka Karvánek
OB02.03.2013 KM-Pirna-OL, LRL 02.03.2013 23:59 ESV Lok Bad Schandau
OB24.02.2013 Trénink na Jasoně Drsoně 22.02.2013 18:00 Neregistrovaní z ČR
OB20.02.2013 Konec registrací KOB Děčín na rok 2013 20.02.2013 23:59 KOB Děčín
OB17.02.2013 7. Borcup 14.02.2013 23:59 Míša a Šárka
?17.02.2013 Krušnohorská 30 17.02.2013 10:30 TJ Lokomotiva Teplice
OB03.02.2013 6. Borcup 01.02.2013 10:00 Martijan
Běh02.02.2013 Běh Opárenským údolím 02.02.2013 14:30 Cyklo klub Lovosice
?26.01.2013 Krušnohorská 15 26.01.2013 12:30 Neregistrovaní z ČR
OB20.01.2013 5. Borcup 17.01.2013 23:59 Neregistrovaní z ČR
?19.01.2013 Polevská lyže 19.01.2013 09:30 Neregistrovaní z ČR
Schůze16.01.2013 Výroční oddílová schůze 16.01.2013 18:00 KOB Děčín
OB06.01.2013 4. Borcup 03.01.2013 23:59 Pavlovec Petr
?31.12.2012 Silvestrovský běh/běh na lyžích 31.12.2012 09:30 BK Manušice a SKI Polevsko
OB30.12.2012 Silvestrovský OB 28.12.2012 12:00 KOB Děčín
Běh26.12.2012 Běh na Sněžník 26.12.2012 00:00 ASK Děčín
Běh22.12.2012 Rozlučkový výběh v Teplicích 22.12.2012 11:00 BK BĚKODO
OB16.12.2012 3. Borcup 14.12.2012 17:00 Mat a Pekka
Běh15.12.2012 Klíčový běh - 1. ročník 15.12.2012 10:00 Lužický horský spolek o. s.
Rogaining15.12.2012 3. Česko-německý skirogaining 15.12.2012 09:00 Krušnohorský Rogainingový Klub
?13.12.2012 Děčínské sprinty 13.12.2012 18:00 Klub biatlonu Jílové
Schůze12.12.2012 Předvánoční oddílová schůzka 12.12.2012 17:30 KOB Děčín
Běh08.12.2012 Adventní běh Dolním Žlebem 08.12.2012 14:00 Vitus Mocker
OB02.12.2012 BORCUP 2 29.11.2012 23:59 Vláďa a David
Hra01.12.2012 Vánoční aktivita KIN-BALL 28.11.2012 23:59 Dubňáci, KOB Děčín
NOB30.11.2012 Zlej sen 28.11.2012 23:59 Jarda Semík, Reaktor Děčín
Běh25.11.2012 Běh na Chlum 24.11.2012 12:00 KB Jílové + Konkordia Děčín
NOB23.11.2012 Mikulášský NOB 21.11.2012 23:59 Pedro, KOB Děčín
OB18.11.2012 BORCUP 1 16.11.2012 19:00 Jára Hradecký
Běh17.11.2012 Běh 17. listopadu na 5000 m 16.11.2012 20:00 ASK Děčín
NOB10.11.2012 Heřmáneckej voryjenťák 10.11.2012 16:30 Mirek Michlík
Běh10.11.2012 Horolezecký Krosmaratón 10.11.2012 10:30 DDM Libertin Česká Lípa
NOB09.11.2012 Příměstský NOB 05.11.2012 23:59 Pepa, KOB Děčín
Běh03.11.2012 Běh Labákem 02.11.2012 18:00 KOB Děčín
Běh28.10.2012 Běh do schodů "Božák" 28.10.2012 13:00 SPONA Teplice
OB28.10.2012 Horolezecký OB 21.10.2012 23:59 Jaromír a Jana Pospíšilovi
Běh27.10.2012 Běh na Pastýřskou stěnu 27.10.2012 00:00 ASK Děčín
OB21.10.2012 12. JO - klasika - TJN 14.10.2012 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
Běh14.10.2012 ČERVENÝ OKRUH 14.10.2012 10:00 Neregistrovaní z ČR
OB14.10.2012 11. JO - krátká - SMB 05.10.2012 23:59 SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav
Běh14.10.2012 Weißeritztallauf 14.10.2012 00:00 SV53 Rötenbach e.V.
OB13.10.2012 10. JO - CHA 30.09.2012 23:59 OK Chrastava
OB06.10.2012 DM Lang OL (2 dny) 29.09.2012 23:59 USV TU Dresden
Běh06.10.2012 Hodinovka na dráze 06.10.2012 10:00 ASK Děčín
Běh06.10.2012 TELNICKÝ LESNÍ BĚH 06.10.2012 09:30 SKP Sever Ústí nad Labem
OB28.09.2012 M ČR na klasické trati (sf+f) 09.09.2012 23:59 PHK + TUV
OB23.09.2012 Otevření areálu pevných kontrol 23.09.2012 10:00 KOB Děčín
OB22.09.2012 9. JO - BOR 16.09.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB21.09.2012 Svatováclavský NOB 19.09.2012 23:59 Vláďa
Běh19.09.2012 3000 m překážek 19.09.2012 23:59 ASK Děčín
?11.09.2012 Edův cykloorienťák 11.09.2012 17:00 Neregistrovaní z ČR
Triatlon08.09.2012 TRIATLON MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ 04.09.2012 23:59 Bratři Franckeové
Rogaining31.08.2012 MS v Rogainingu na 24 hod 15.08.2012 23:59 IRF, ČAR
OB25.08.2012 Pěkné prázdniny 3E 30.06.2012 23:59 SOK TJ Turnov
Běh19.08.2012 Běh Tisá-Maxičky-Přípeř 20 km 19.08.2012 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB17.08.2012 GPP Polonia 3E 15.07.2012 23:59 Poland
BOB16.08.2012 BOB WCH Estonia 16.-20.8. 01.08.2012 23:59 Estonian BO Federation
Běh12.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz 12.08.2012 23:59 International
Běh11.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz 11.08.2012 23:59 International
Běh10.08.2012 Festungslauf in Konigstein 10.08.2012 23:59 International
OB26.07.2012 GP Silesia 5E 30.06.2012 23:59 NORD Slavia Minerva Opava
MTBO14.07.2012 Sněžnický stratég 08.07.2012 23:59 KOB Děčín
OB13.07.2012 HSH Vysočina cup 2012 - 3E 18.06.2012 23:59 SK Chrast
OB07.07.2012 WMOC 2012 - Long Final 10.05.2012 23:59 Bad Harzburg
OB05.07.2012 Bečov 2012 (4E) 01.06.2012 23:59 VŠTJ Ekonom Praha
MTBO05.07.2012 MTBO 5.-8.7. 15.06.2012 23:59 ČSOS, Slavia Liberec
OB02.07.2012 WMOC 2012 - Sprint Final 10.05.2012 23:59 Bad Harzburg
OB24.06.2012 Petit Prix - KT 15.06.2012 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB24.06.2012 Petit Prix - sprint 15.06.2012 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB17.06.2012 Běháme s mapou a buzolou 2 13.06.2012 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB16.06.2012 Okresní přebor v OB 14.06.2012 23:59 Milan Krausz
Běh16.06.2012 Jezerní běh 16.06.2012 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB16.06.2012 7. JO - FYD 09.06.2012 23:59 Jizerský klub OB Frýdlant
Triatlon13.06.2012 Malý vlčí večerní triatlon 13.06.2012 17:30 Pepa
MTBO10.06.2012 MTBO OPEN PŘEBOR 06.06.2012 23:59 Ivan
OB10.06.2012 M ČR na krátké trati (f) 20.05.2012 23:59 SKOB Zlín
OB09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) 20.05.2012 23:59 SKOB Zlín
OB08.06.2012 4. KOBáček - letní 07.06.2012 23:59 Pedro
MTBO05.06.2012 3. KOBáček - Edův cykloorienťáček 01.06.2012 23:59 KOB Děčín
OB03.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č 14.05.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB02.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č 14.05.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB01.06.2012 M ČR a Veteraniáda v OB - sprint 22.05.2012 23:59 KOB Děčín + OK Jiskra Nový Bor
OB20.05.2012 Oblastní žebříček 06.05.2012 23:59 OK Chrastava
OB19.05.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati 06.05.2012 23:59 OK Chrastava
OB13.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB 27.04.2012 23:59 OK Lokomotiva Pardubice
OB12.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB 27.04.2012 23:59 OK Lokomotiva Pardubice
OB10.05.2012 Krajský přebor škol 2012 10.05.2012 23:59 SKOB Roudnice nad Labem
OB08.05.2012 Litoměřický tulipán 3E 27.04.2012 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
OB01.05.2012 Běháme s mapou a buzolou 29.04.2012 23:59 TJ Lokomotiva Teplice
OB28.04.2012 Mistrovství JO v OB štafet 15.04.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB28.04.2012 4. JO - Mistrovství KT - BOR 15.04.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB21.04.2012 M ČR v nočním OB 11.04.2012 23:59 VŠTJ Stavební fakulta Praha
?21.04.2012 Janovský trhák 2012 16.04.2012 23:59 Neregistrovaní z ČR
BOB15.04.2012 5. BOBáček a 2. KOBáček 11.04.2012 23:59 Adam
OB14.04.2012 3. závod JO 09.04.2012 23:59 VSK Slavia TU Liberec
?14.04.2012 Císař 04.04.2012 23:59 Studenti UJEP
OB06.04.2012 Velikonoce ve skalách (3E) 29.02.2012 23:59 SK Kotlářka Praha
OB31.03.2012 2. závod JO v OB - klasika 25.03.2012 23:59 KOB Děčín
Běh26.03.2012 Dolnožlebský běžecký pohár I. 26.03.2012 18:00 HO-Grünmock Dolní Žleb
OB25.03.2012 Pekkomila - 2.ročník 18.03.2012 23:59 Pekka, OK Bor
OB24.03.2012 Oblastní žebříček 16.03.2012 23:59 TUR
NOB23.03.2012 Oblastní mistrovství v nočním OB 16.03.2012 23:59 OOB TJ Turnov
OB18.03.2012 KM Sächsische Schweiz - Lang OL 01.03.2012 23:59 ESV Lok Bad Schandau
NOB17.03.2012 Deutsche Bestenkämpfe Nacht - OL 01.03.2012 23:59 ESV Lok Bad Schandau
OB17.03.2012 Jarní skály 10.03.2012 23:59 TUV
Schůze11.03.2012 Schůze ČOB 11.03.2012 18:00 Luboš
OB11.03.2012 1. KOBáček 2012 07.03.2012 23:59 Petr
Ples10.03.2012 Ples sportovců 10.03.2012 20:00 KB Jílové
Schůze07.03.2012 Oddílová schůze KOB Děčín 07.03.2012 19:00 KOB Děčín
OB04.03.2012 8. BORCUP 2011-2012 02.03.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB19.02.2012 7. BOR CUP 2011-2012 17.02.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB05.02.2012 6. BOR CUP 2011-2012 03.02.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB25.01.2012 BSZ-T Winter OL - Sprint 23.01.2012 23:59 ESV Lok Bad Schandau
OB22.01.2012 5. BOR CUP 2011-2012 19.01.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Rogaining14.01.2012 Skirogaining 2012 08.01.2012 23:59 Krušnohorský Rogainingový Klub
OB08.01.2012 4. BOR CUP 2011-2012 06.01.2012 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB30.12.2011 14. KOBáček - Silvestrovský OB 27.12.2011 12:00 Vláďa
Hra21.12.2011 Vánoční aktivita 16.12.2011 23:59 Áďa a Simča
OB11.12.2011 3. BOR CUP 2011-2012 09.12.2011 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB03.12.2011 13. KOBáček - Zlej Sen 2011 24.11.2011 23:59 Marťas
OB27.11.2011 2. BOR CUP 2011-2012 24.11.2011 23:59 OK Jiskra Nový Bor
NOB25.11.2011 12. KOBáček - Mikulášsky NOB 24.11.2011 23:59 Pedro
Běh20.11.2011 Běh na Chlum 20.11.2011 10:30 Klub biatlonu Jílové a KONKORDIA Děčín
OB13.11.2011 1. BOR CUP 2011-2012 10.11.2011 23:59 Vláďa a David
NOB11.11.2011 11. KOBáček - Příměstský NOB 07.11.2011 23:59 Josef Vlk
Běh05.11.2011 10. KOBáček - Běh Labákem 04.11.2011 23:59 Ivan
OB23.10.2011 9. KOBáček - Horolezecký OB 17.10.2011 23:59 Jaromír
OB16.10.2011 13. JO - TJN 06.10.2011 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB15.10.2011 12. JO - BOR 06.10.2011 23:59 OK Jiskra Nový Bor
Hra09.10.2011 FotoScrabble 07.10.2011 23:59 Igor
OB02.10.2011 11. JO - DOK 25.09.2011 23:59 OK Doksy
OB01.10.2011 10. JO - Chrastavský pohárek 22.09.2011 23:59 OK Chrastava
OB28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E3 19.09.2011 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
OB28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E1 19.09.2011 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
OB28.09.2011 Litoměřický TULIPÁN E2 19.09.2011 23:59 OB Rozmarýn Litoměřice
NOB27.09.2011 Svatováclavský NOB 23.09.2011 23:59 David
OB25.09.2011 Doprovodný závod SP Vesec - Klasika 09.09.2011 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB24.09.2011 Doprovodný závod SP Vesec - KT 09.09.2011 23:59 VSK Slavia TU Liberec
OB18.09.2011 MČR na klasické trati (finále) 01.09.2011 23:59 VŠTJ Ekonom Praha
OB17.09.2011 MČR na klasické trati (semifinále) 01.09.2011 23:59 VŠTJ Ekonom Praha
MTBO10.09.2011 8. Kobáček - MTBO 30.08.2011 23:59 OK BOR
MTBO06.09.2011 Cyklisticko-orientační test 04.09.2011 23:59 Eda
Běh03.09.2011 Parkmaraton 02.09.2011 23:59 Neregistrovaní z ČR
OB02.09.2011 7. KOBáček - Babí orienťák 29.08.2011 23:59 Simča a Áďa
OB02.09.2011 MČR v OB - Sprint 11.08.2011 23:59 KOB Konice
OB20.08.2011 Pěkné Prázdniny 2 dny 28.07.2011 23:59 OOB TJ Turnov
OB03.08.2011 Bohemia 5 denní OB 30.06.2011 23:59 OK Jiskra Nový Bor
OB01.08.2011 MČR v OB - Sprint 01.08.2011 23:59 KOB Konice
OB29.07.2011 Petit Prix 3 etapy, 3 dny 15.06.2011 23:59 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OB24.07.2011 6. KOBáček O-Duatlon 21.07.2011 23:59 Pedro
MTBO16.07.2011 Sněžnický stratég 13.07.2011 23:59 Reactor bike team Děčín
?14.07.2011 Exkurze PVB 12.07.2011 23:59 Igor
OB10.07.2011 5 .KOBáček - OLAMPIÁDA 2011 06.07.2011 23:59 Igor, Milan
OB19.06.2011 4. Kobáček - Letní OB 16.06.2011 23:59 Petr Štěpán
OB11.06.2011 MČR OB - krátká trať - semifinále 22.05.2011 23:59 OOB Třebíč
MTBO05.06.2011 Labská klika - neděle - middle 28.05.2011 23:59 KOB Děčín a Reaktor Děčín
MTBO04.06.2011 Labská klika - sobota - long 28.05.2011 23:59 KOB Děčín a Reaktor Děčín
MTBO31.05.2011 Edův orientační test 29.05.2011 23:59 Eda Puncman
OB29.05.2011 9.JO - BOR - OM klasika 22.05.2011 23:59 OK Jiskra Nový Bor
?11.05.2011 Objednávka odd. dresu 10.05.2011 23:59 Igor
OB07.05.2011 8. JO - TUV 30.04.2011 23:59 SOK TJ Turnov
OB01.05.2011 7. JO SAXBO - ZIT 15.04.2011 23:59 Turbine Zittau
OB30.04.2011 6. JO SAXBO - CHA 15.04.2011 23:59 OK Chrastava
BOB17.04.2011 3. KOBáček - Biatlonový OB 13.04.2011 23:59 Klub biatlonu Jílové
OB16.04.2011 5. JO Krátká trať - LTP 07.04.2011 23:59 LTP
OB09.04.2011 4.JO OM Sprint - TUR 01.04.2011 23:59 TUR
OB09.04.2011 3.JO Krátká trať - TUR 01.04.2011 23:59 OOB TJ Turnov
OB03.04.2011 2. závod JO v orientačním běhu - klasika 18.03.2011 23:59 KOB Děčín
OB02.04.2011 1. závod JO v orientačním běhu - krátká trať 27.03.2011 23:59 KOB Děčín
OB26.03.2011 Běháme s mapou a buzolou 1 23.03.2011 23:59 LTP
OB13.03.2011 2. KOBáček - Jarní OB 09.03.2011 23:59 Vlčkovi
OB12.03.2011 Jarní skály 28.02.2011 23:59 TUR
?05.03.2011 Obří slalom 27.02.2011 23:59 Pedro
OB02.03.2011 2. Dresdener Sprint 01.03.2011 23:59 Helmut Conrad
OB12.02.2011 7.Winter OL - USV TU Dresden 12.02.2011 23:59 USV TU Dresden
?30.01.2011 1. KOBáček - LOB 20.01.2011 11:59 Eva
LOB30.01.2011 1. KOBáček - LOB Zinnwald 30.01.2011 23:59 Zinnwald
?30.12.2010 Silvestrovský noční LOB 27.12.2010 23:59 Vláďa
?21.12.2010 Předvánoční aktivita 17.12.2010 23:59 Igor
?30.11.2010 BOWLING jenom 50-tibojaři 25.11.2010 23:59 Pavel Bulva
?26.11.2010 Mikulášsky NOB 23.11.2010 23:59 Pedro
?19.11.2010 Příměstský NOB 17.11.2010 23:59 Pepa
?06.11.2010 Běh Labákem 2010 05.11.2010 17:59 KOB Děčín
?24.10.2010 14.závod JO - TUV 16.10.2010 23:59 TUV
?17.10.2010 13.závod JO - ROU 09.10.2010 23:59 ROU
?16.10.2010 12.závod JO - BOR 08.10.2010 23:59 BOR
?09.10.2010 AlbisOL - Sobota 24.09.2010 22:00 Neregistrovaní z ČR
?03.10.2010 JO Frýdštejn KT 26.09.2010 23:59 PEN
?03.10.2010 JO Frýdštejn Sprint 26.09.2010 23:59 PEN
?27.09.2010 6. KOBáček Svatovácl. NOB 23.09.2010 11:59 Vláďa a Zuzka
?04.08.2010 Pětidenní 22.05.2010 23:59 Neregistrovaní z ČR
?25.07.2010 5. KOBáček O-Duatlon 12.07.2010 11:59 Milan
?20.06.2010 4. Kobáček MTBO 15.06.2010 23:59 Ivan
?12.06.2010 MČR - TJN 23.05.2010 23:59 VLI
?06.06.2010 BOR Gigasport KT 16.05.2010 23:59 BOR
?05.06.2010 BOR Gigasport KT 16.05.2010 23:59 BOR
?30.05.2010 8. OM KT - VLI 23.05.2010 23:59 VLI
?30.05.2010 OM Štafety - VLI 23.05.2010 23:59 VLI
?14.05.2010 MČR Sprint 30.04.2010 23:59 Zlin
?09.05.2010 3. KOBáček 06.05.2010 11:59 KOB
?08.05.2010 3x Sprint - DLT 26.04.2010 23:59 DLT
?02.05.2010 Závod - HSG 16.04.2010 23:59 HSG
?01.05.2010 5. závod JO - CHA 16.04.2010 23:59 CHA
?28.04.2010 Tréninky FSP 25.04.2010 23:59 FSP
?25.04.2010 4. závod JO - LIT 16.04.2010 23:59 LIT
?24.04.2010 MČR NOB - JHB 12.04.2010 23:59 JHB
?18.04.2010 3. závod JO - TUV 10.04.2010 23:59 TUV
?17.04.2010 MČR DT - VSP 04.04.2010 23:59 VSP
?11.04.2010 3. KOBáček - BOB 05.04.2010 23:59 Přibylové
?10.04.2010 2. závod JO - FYD 03.04.2010 23:59 FYD
?28.03.2010 1. závod JO - BOR 19.03.2010 23:59 BOR
?19.03.2010 Soustředění zrušeno 10.03.2010 23:59 KOB Děčín
?09.02.2010 Noční LOB 07.02.2010 23:59 Pavla
?17.01.2010 2. LOBáček 12.01.2010 23:59 David
?12.01.2010 Adamův LOB 10.01.2010 23:59 Adam
?30.12.2009 Poslední orienťák 2009 27.12.2009 23:59 Martin
?21.12.2009 Předvánoční aktivita 16.12.2009 13:59 Igor
?13.12.2009 Bor-cup 2. závod 10.12.2009 17:59 OK BOR
?11.12.2009 Zlej sen - NOB 09.12.2009 23:59 Jarda Semik
?29.11.2009 Bor-cup 1. závod 26.11.2009 17:59 OK BOR
?27.11.2009 11. KOBáček - Mikuláš. NOB 25.11.2009 23:59 Ivan
?20.11.2009 10. KOBáček - NOB 15.11.2009 23:59 Pepa Vlk
?07.11.2009 9. KOBáček - Běh Labákem 06.11.2009 18:00 KOB Děčín
?07.11.2009 Závod JO - TJN přeložen 09.10.2009 23:59 TJ Tatran Jablonec
?28.10.2009 Závod JO - PEN 21.10.2009 17:59 PEN
?25.10.2009 Závod JO - DKP 12.10.2009 23:59 DKP
?18.10.2009 Závod JO - VLI zrušen 09.10.2009 23:59 Liberec
?11.10.2009 Závod JO - TUV 02.10.2009 23:59 Turnov
?10.10.2009 Závod JO - CHA 01.10.2009 18:00 OK Chrastava
?26.09.2009 Závod JO - Doksy 19.09.2009 18:00 OK Doksy
?25.09.2009 7. KOBáček Svat. NOB 23.09.2009 23:59 David
?05.08.2009 Bohemia Orienteering 30.04.2009 11:59 OK BOR
?20.06.2009 5. KOBáček MTBO 17.06.2009 23:59 Stibalovi
?09.06.2009 4. Ut. Trénink - Dubnovi 08.06.2009 11:00 Kačka Dubnová
?30.05.2009 Mistrovství JO - Příchozí 29.05.2009 17:59 KOB Děčín
?30.05.2009 Mistrovství JO 24.05.2009 23:59 KOB Děčín
?24.05.2009 6. závod JO - Frýdland 15.05.2009 18:00 Frýdland
?12.05.2009 3. Ut. Trénink - Vlčkovi 11.05.2009 11:59 Petr a Jindra
?08.05.2009 4. KOBáček - Májový 06.05.2009 23:59 Vláďa
?01.05.2009 MČR v NOBu 22.04.2009 17:00 OB MLOK Mariánské Lázně
?26.04.2009 SAXBO Závod JO na klasické trati 10.04.2009 18:00 OK Chrastava
?25.04.2009 SAXBO Saský žebříček 10.04.2009 18:00 HSG Turbine Zittau, SG Zittau-Süd
?21.04.2009 2. Ut. Trénink - Pedro 17.04.2009 09:59 Pedro
?14.04.2009 1. Ut. Trénink - David 10.04.2009 09:59 David
?20.03.2009 Odd. soustředění Doksy 14.03.2009 23:59 KOB Děčín
?14.03.2009 Jarní skály (Turnov) 04.03.2009 18:00 Turnov
?01.03.2009 Krušnohorský LOB 23.02.2009 23:59 Jan Tojnar
?25.02.2009 Registrace do oddílu 20.02.2009 23:59 Oddil LDC
?22.02.2009 Bor-cup 7. závod 19.02.2009 12:00 Neregistrovaní z ČR
?08.02.2009 Bor-cup 6. závod 05.02.2009 12:00 Dan Novák a Tom Novák
?03.02.2009 1. LOBáček - trénink 02.02.2009 18:00 Vláďa
?01.02.2009 Basketbal 30.01.2009 23:59 Pavel Bulva, Franta Kvíz
?25.01.2009 Bor-cup 5. závod 22.01.2009 12:09 J.Martan
?11.01.2009 Bor-cup 4. závod 08.01.2009 11:59 Omovi
?30.12.2008 Předsilvestrovký NOB 28.12.2008 18:00 David
?28.12.2008 Bor-cup 3. závod 25.12.2008 11:59 Pekka, OK BOR
?18.12.2008 Minigolf 17.12.2008 23:59 Igor
?14.12.2008 Bor-cup 2. závod 10.12.2008 11:59 David a Vláďa Nehasil
?30.11.2008 Bor-cup 1. závod 27.11.2008 11:59 OK BOR
?28.11.2008 Mikulášsky NOB zrušen 26.11.2008 23:59 Ivan Stibal
?18.11.2008 Kuželky 31.10.2008 23:59 David a Igor
?04.11.2008 Noční štafety 02.11.2008 23:59 David