activity. kobdecin. cz
Přihláškový systém
klubu orientačního běhu Děčín
Přihlášky www.kobdecin.cz
 
 
Přihlášky pro LETNÍ OB 2019 27.06.2019

LETNÍ OB 2019 Čtvrtek 27.6.2019 od 16h do 19h, bez limitu, volné pořadí kontrol, startovné 30Kč, přihlášky do 25.6.2019 zde na www.kobdecin.cz nebo ps2@seznam.cz, tel. 735509262. Kdo nestíhá, může přijít o víkendu, mapy budou schované v lese, čas si změří sám. Shromaždiště: https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=14.3027167&y=50.8114267&z=14&l=0&rc=9gh-MxaCHw&rs=coor&rs=&ri=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&rt=&rt=&xc=%5B%5D

 KategorieJménoOddíl Narozen   
1MužiJiří HolpuchNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1957
2MužiIgorKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1973
3MužiBabický TomášZOOB RumburkCzech Republic (Česká republika)1950
4MužiJosef VLKKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1958
5MužiTomáš TomanNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)2005
6MužiDavid NehasilOK Jiskra Nový BorCzech Republic (Česká republika)1977
7MužiPetr NosekOB Rozmarýn LitoměřiceCzech Republic (Česká republika)1969
8MužiMiroslav NeumannNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1973
9MužiPrcekKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1971
10MužiPavel SvobodaNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1979
11MužiMilan ŠafaříkNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1972
12MužiHugo Nádvorník + kluciNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1979
13MužiVojta TomanNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)2007
14MužiJiří Jordano DubenKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1981
15MužiTomáš TomanNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1973
16MužiJirka Šumík DubenKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1988
17MužiFranta KvízKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1972
18MužiAlbert NeumannNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)2005
19ŽenySašaNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1985
20ŽenyDaniela ZoubkováNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1986
21ŽenyBeaKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1968
22ŽenyJana LeníkováOB Rozmarýn LitoměřiceCzech Republic (Česká republika)1961
23ŽenyZuzkaKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1971
24ŽenyÁďaOK Jiskra Nový BorCzech Republic (Česká republika)1991
25ŽenyMartina NosekOB Rozmarýn LitoměřiceCzech Republic (Česká republika)1972
26ŽenyLydie ZoubkováNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1991
27ŽenyDanca KadlecovaKOB DěčínCzech Republic (Česká republika)1991
28ŽenyEliška ReisingerováOB Rozmarýn LitoměřiceCzech Republic (Česká republika)2001
29ŽenyPavlína DuškováNeregistrovaní z ČRCzech Republic (Česká republika)1981