activity. kobdecin. cz
Přihláškový systém
klubu orientačního běhu Děčín
Akce 2012 www.kobdecin.cz
 
 
 DatumAkcePřihlášky doOrganizátor
?Po 31.12.2012 Silvestrovský běh/běh na lyžích Po 31.12.2012 BK Manušice a SKI Polevsko
OBNe 30.12.2012 Silvestrovský OB Pá 28.12.2012 KOB Děčín
BěhSt 26.12.2012 Běh na Sněžník St 26.12.2012 ASK Děčín
BěhSo 22.12.2012 Rozlučkový výběh v Teplicích So 22.12.2012 BK BĚKODO
OBNe 16.12.2012 3. Borcup Pá 14.12.2012 Mat a Pekka
BěhSo 15.12.2012 Klíčový běh - 1. ročník So 15.12.2012 Lužický horský spolek o. s.
RogainingSo 15.12.2012 3. Česko-německý skirogaining So 15.12.2012 Krušnohorský Rogainingový Klub
?Čt 13.12.2012 Děčínské sprinty Čt 13.12.2012 Klub biatlonu Jílové
SchůzeSt 12.12.2012 Předvánoční oddílová schůzka St 12.12.2012 KOB Děčín
BěhSo 08.12.2012 Adventní běh Dolním Žlebem So 08.12.2012 Vitus Mocker
OBNe 02.12.2012 BORCUP 2 Čt 29.11.2012 Vláďa a David
HraSo 01.12.2012 Vánoční aktivita KIN-BALL St 28.11.2012 Dubňáci, KOB Děčín
NOBPá 30.11.2012 Zlej sen St 28.11.2012 Jarda Semík, Reaktor Děčín
BěhNe 25.11.2012 Běh na Chlum So 24.11.2012 KB Jílové + Konkordia Děčín
NOBPá 23.11.2012 Mikulášský NOB St 21.11.2012 Pedro, KOB Děčín
OBNe 18.11.2012 BORCUP 1 Pá 16.11.2012 Jára Hradecký
BěhSo 17.11.2012 Běh 17. listopadu na 5000 m Pá 16.11.2012 ASK Děčín
NOBSo 10.11.2012 Heřmáneckej voryjenťák So 10.11.2012 Mirek Michlík
BěhSo 10.11.2012 Horolezecký Krosmaratón So 10.11.2012 DDM Libertin Česká Lípa
NOBPá 09.11.2012 Příměstský NOB Po 05.11.2012 Pepa, KOB Děčín
BěhSo 03.11.2012 Běh Labákem Pá 02.11.2012 KOB Děčín
BěhNe 28.10.2012 Běh do schodů "Božák" Ne 28.10.2012 SPONA Teplice
OBNe 28.10.2012 Horolezecký OB Ne 21.10.2012 Jaromír a Jana Pospíšilovi
BěhSo 27.10.2012 Běh na Pastýřskou stěnu So 27.10.2012 ASK Děčín
OBNe 21.10.2012 12. JO - klasika - TJN Ne 14.10.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 14.10.2012 11. JO - krátká - SMB Pá 05.10.2012 SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav
BěhNe 14.10.2012 ČERVENÝ OKRUH Ne 14.10.2012 Neregistrovaní z ČR
BěhNe 14.10.2012 Weißeritztallauf Ne 14.10.2012 SV53 Rötenbach e.V.
OBSo 13.10.2012 10. JO - CHA Ne 30.09.2012 OK Chrastava
OBSo 06.10.2012 DM Lang OL (2 dny) So 29.09.2012 USV TU Dresden
BěhSo 06.10.2012 Hodinovka na dráze So 06.10.2012 ASK Děčín
BěhSo 06.10.2012 TELNICKÝ LESNÍ BĚH So 06.10.2012 SKP Sever Ústí nad Labem
OBPá 28.09.2012 M ČR na klasické trati (sf+f) Ne 09.09.2012 PHK + TUV
OBNe 23.09.2012 Otevření areálu pevných kontrol Ne 23.09.2012 KOB Děčín
OBSo 22.09.2012 9. JO - BOR Ne 16.09.2012 OK Jiskra Nový Bor
NOBPá 21.09.2012 Svatováclavský NOB St 19.09.2012 Vláďa
BěhSt 19.09.2012 3000 m překážek St 19.09.2012 ASK Děčín
?Út 11.09.2012 Edův cykloorienťák Út 11.09.2012 Neregistrovaní z ČR
TriatlonSo 08.09.2012 TRIATLON MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ Út 04.09.2012 Bratři Franckeové
RogainingPá 31.08.2012 MS v Rogainingu na 24 hod St 15.08.2012 IRF, ČAR
OBSo 25.08.2012 Pěkné prázdniny 3E So 30.06.2012 SOK TJ Turnov
BěhNe 19.08.2012 Běh Tisá-Maxičky-Přípeř 20 km Ne 19.08.2012 Neregistrovaní z ČR
OBPá 17.08.2012 GPP Polonia 3E Ne 15.07.2012 Poland
BOBČt 16.08.2012 BOB WCH Estonia 16.-20.8. St 01.08.2012 Estonian BO Federation
BěhNe 12.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz Ne 12.08.2012 International
BěhSo 11.08.2012 PANORAMATOUR Sächsischen Schweiz So 11.08.2012 International
BěhPá 10.08.2012 Festungslauf in Konigstein Pá 10.08.2012 International
OBČt 26.07.2012 GP Silesia 5E So 30.06.2012 NORD Slavia Minerva Opava
MTBOSo 14.07.2012 Sněžnický stratég Ne 08.07.2012 KOB Děčín
OBPá 13.07.2012 HSH Vysočina cup 2012 - 3E Po 18.06.2012 SK Chrast
OBSo 07.07.2012 WMOC 2012 - Long Final Čt 10.05.2012 Bad Harzburg
OBČt 05.07.2012 Bečov 2012 (4E) Pá 01.06.2012 VŠTJ Ekonom Praha
MTBOČt 05.07.2012 MTBO 5.-8.7. Pá 15.06.2012 ČSOS, Slavia Liberec
OBPo 02.07.2012 WMOC 2012 - Sprint Final Čt 10.05.2012 Bad Harzburg
OBNe 24.06.2012 Petit Prix - KT Pá 15.06.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 24.06.2012 Petit Prix - sprint Pá 15.06.2012 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBNe 17.06.2012 Běháme s mapou a buzolou 2 St 13.06.2012 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 16.06.2012 Okresní přebor v OB Čt 14.06.2012 Milan Krausz
BěhSo 16.06.2012 Jezerní běh So 16.06.2012 Neregistrovaní z ČR
OBSo 16.06.2012 7. JO - FYD So 09.06.2012 Jizerský klub OB Frýdlant
TriatlonSt 13.06.2012 Malý vlčí večerní triatlon St 13.06.2012 Pepa
OBNe 10.06.2012 M ČR na krátké trati (f) Ne 20.05.2012 SKOB Zlín
MTBONe 10.06.2012 MTBO OPEN PŘEBOR St 06.06.2012 Ivan
OBSo 09.06.2012 M ČR na krátké trati (sf) Ne 20.05.2012 SKOB Zlín
OBPá 08.06.2012 4. KOBáček - letní Čt 07.06.2012 Pedro
MTBOÚt 05.06.2012 3. KOBáček - Edův cykloorienťáček Pá 01.06.2012 KOB Děčín
OBNe 03.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č Po 14.05.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 02.06.2012 ČP, ŽA, ŽB-Č Po 14.05.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBPá 01.06.2012 M ČR a Veteraniáda v OB - sprint Út 22.05.2012 KOB Děčín + OK Jiskra Nový Bor
OBNe 20.05.2012 Oblastní žebříček Ne 06.05.2012 OK Chrastava
OBSo 19.05.2012 Oblastní mistrovství na klasické trati Ne 06.05.2012 OK Chrastava
OBNe 13.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB Pá 27.04.2012 OK Lokomotiva Pardubice
OBSo 12.05.2012 Žebříček B-Čechy, žebříček A, Český pohár v OB Pá 27.04.2012 OK Lokomotiva Pardubice
OBČt 10.05.2012 Krajský přebor škol 2012 Čt 10.05.2012 SKOB Roudnice nad Labem
OBÚt 08.05.2012 Litoměřický tulipán 3E Pá 27.04.2012 OB Rozmarýn Litoměřice
OBÚt 01.05.2012 Běháme s mapou a buzolou Ne 29.04.2012 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 28.04.2012 4. JO - Mistrovství KT - BOR Ne 15.04.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSo 28.04.2012 Mistrovství JO v OB štafet Ne 15.04.2012 OK Jiskra Nový Bor
NOBSo 21.04.2012 M ČR v nočním OB St 11.04.2012 VŠTJ Stavební fakulta Praha
?So 21.04.2012 Janovský trhák 2012 Po 16.04.2012 Neregistrovaní z ČR
BOBNe 15.04.2012 5. BOBáček a 2. KOBáček St 11.04.2012 Adam
OBSo 14.04.2012 3. závod JO Po 09.04.2012 VSK Slavia TU Liberec
?So 14.04.2012 Císař St 04.04.2012 Studenti UJEP
OBPá 06.04.2012 Velikonoce ve skalách (3E) St 29.02.2012 SK Kotlářka Praha
OBSo 31.03.2012 2. závod JO v OB - klasika Ne 25.03.2012 KOB Děčín
BěhPo 26.03.2012 Dolnožlebský běžecký pohár I. Po 26.03.2012 HO-Grünmock Dolní Žleb
OBNe 25.03.2012 Pekkomila - 2.ročník Ne 18.03.2012 Pekka, OK Bor
OBSo 24.03.2012 Oblastní žebříček Pá 16.03.2012 TUR
NOBPá 23.03.2012 Oblastní mistrovství v nočním OB Pá 16.03.2012 OOB TJ Turnov
OBNe 18.03.2012 KM Sächsische Schweiz - Lang OL Čt 01.03.2012 ESV Lok Bad Schandau
NOBSo 17.03.2012 Deutsche Bestenkämpfe Nacht - OL Čt 01.03.2012 ESV Lok Bad Schandau
OBSo 17.03.2012 Jarní skály So 10.03.2012 TUV
SchůzeNe 11.03.2012 Schůze ČOB Ne 11.03.2012 Luboš
OBNe 11.03.2012 1. KOBáček 2012 St 07.03.2012 Petr
PlesSo 10.03.2012 Ples sportovců So 10.03.2012 KB Jílové
SchůzeSt 07.03.2012 Oddílová schůze KOB Děčín St 07.03.2012 KOB Děčín
OBNe 04.03.2012 8. BORCUP 2011-2012 Pá 02.03.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 19.02.2012 7. BOR CUP 2011-2012 Pá 17.02.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 05.02.2012 6. BOR CUP 2011-2012 Pá 03.02.2012 OK Jiskra Nový Bor
OBSt 25.01.2012 BSZ-T Winter OL - Sprint Po 23.01.2012 ESV Lok Bad Schandau
OBNe 22.01.2012 5. BOR CUP 2011-2012 Čt 19.01.2012 OK Jiskra Nový Bor
RogainingSo 14.01.2012 Skirogaining 2012 Ne 08.01.2012 Krušnohorský Rogainingový Klub
OBNe 08.01.2012 4. BOR CUP 2011-2012 Pá 06.01.2012 OK Jiskra Nový Bor