activity. kobdecin. cz
Přihláškový systém
klubu orientačního běhu Děčín
Akce 2013 www.kobdecin.cz
 
 
 DatumAkcePřihlášky doOrganizátor
OBNe 29.12.2013 4. Borcup Pá 27.12.2013 OB Rozmarýn Litoměřice
OBSo 28.12.2013 Silvestrovský OB St 18.12.2013 David
BěhČt 26.12.2013 Běh na Sněžník 24,5 km Čt 26.12.2013 ASK Děčín
OBNe 15.12.2013 3. Bor-cup Čt 12.12.2013 David a Vláďa
BěhNe 08.12.2013 Adventní běh Dolním Žlebem Ne 08.12.2013 HO Grünmock
NOBPá 06.12.2013 Zlej sen St 04.12.2013 Reactor bike team Děčín
OBNe 01.12.2013 2. Borcup Út 26.11.2013 Dan Wolf TUR
NOBPá 29.11.2013 Příměstský NOB Po 25.11.2013 Pepa Vlk, KOB Děčín
BěhNe 24.11.2013 Běh na Chlum So 23.11.2013 Konkordia Děčín
NOBSo 23.11.2013 Mikulášský NOB Čt 21.11.2013 Pedro, KOB Děčín
OBNe 17.11.2013 1. Borcup Čt 14.11.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhNe 17.11.2013 Velká cena 17. listopadu 5 km Ne 17.11.2013 ASK Děčín
BěhSo 02.11.2013 Běh Labákem Ne 27.10.2013 KOB Děčín a HO Děčín
OBNe 27.10.2013 Oblastní žebříček SCM JO Pá 18.10.2013 SCM OB
OBSo 26.10.2013 Oblastní žebříček BOR Ne 20.10.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhSo 26.10.2013 Běh do vrchu 830 m So 26.10.2013 ASK Děčín
OBNe 20.10.2013 Oblastní žebříček TUV So 12.10.2013 SOK TJ Turnov
OBNe 13.10.2013 Horolezecký OB Út 08.10.2013 Jaromír a Jana
OBSo 12.10.2013 Oblastní žebříček VLI Pá 04.10.2013 VSK Slavia TU Liberec
BěhSo 12.10.2013 ČERVENÝ OKRUH So 12.10.2013 Atletický oddíl TJ DOKSY
OBSo 05.10.2013 Oblastní žebříček CHA Ne 22.09.2013 OK Chrastava
BěhSo 28.09.2013 Běh Velké skály 11 km So 28.09.2013 ASK Děčín
OBČt 26.09.2013 Svatováclavský NOB Po 23.09.2013 KOB Děčín
MTBOSo 21.09.2013 Oddílový přebor v MTBO - prihlášky Ne 15.09.2013 OK Jiskra Nový Bor
MTBOSo 21.09.2013 15. a 16. kolo ČP MTBO (2 dny) Ne 15.09.2013 OK Jiskra Nový Bor
BěhNe 15.09.2013 Ústecký 1/2 maraton Ne 01.09.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSo 14.09.2013 Žebříček A, B - DKP (2 dny) Út 03.09.2013 SK Kotlářka Praha
OBSo 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A Po 19.08.2013 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
BěhSo 07.09.2013 Parkmaraton So 07.09.2013 Neregistrovaní z ČR
?Pá 06.09.2013 BESKYDSKÁ SEDMIČKA 6.-8. Ne 30.06.2013 Neregistrovaní z ČR
BěhNe 01.09.2013 Běh na Lahti 10 km Ne 01.09.2013 ASK Děčín
OBPá 30.08.2013 West cup (3 dny) Pá 31.05.2013 TJ Jiskra Nejdek
OBPá 09.08.2013 Advanta 3 dny Po 22.07.2013 KOB Dobruška
OBNe 04.08.2013 Olampiáda 2013 Čt 01.08.2013 Igor a Simča
OBPá 02.08.2013 WMOC 2013 (8 days) Pá 02.08.2013 International
OBSt 24.07.2013 Bohemia 5 days Út 30.04.2013 OK Jiskra Nový Bor
MTBOSo 13.07.2013 Sněžnický stratég St 10.07.2013 Martin Horák
RogainingSo 13.07.2013 5. Sachsen Rogaine 2013 So 13.07.2013 International
RogainingSo 29.06.2013 MČR Rogaining So 29.06.2013 TJ Lokomotiva Beroun
OBPá 28.06.2013 Letní OB St 26.06.2013 Pedro, KOB Děčín
TriatlonSt 19.06.2013 MALÝ VLČÍ VEČERNÍ TRIATLON St 19.06.2013 Pepa Vlk
OBSo 08.06.2013 OM KT - BOR Pá 31.05.2013 OK Jiskra Nový Bor
OBNe 02.06.2013 Pohár Robotronu Ne 12.05.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBSo 01.06.2013 Mistr. Německa - KT Ne 12.05.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 19.05.2013 Oblastní řebříček Pá 10.05.2013 TJ Loko Liberec
OBSo 18.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách Pá 10.05.2013 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
OBSo 18.05.2013 Petit Prix 2013 Pá 10.05.2013 TJ Tatran Jablonec nad Nisou
?So 11.05.2013 JASOŇ DRSOŇ Út 26.02.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSt 08.05.2013 MČR ve sprintu St 24.04.2013 OK Lokomotiva Pardubice
OBNe 05.05.2013 JE - CHA - KL Ne 21.04.2013 OK Chrastava
OBSo 04.05.2013 JE - CHA - KL Ne 21.04.2013 OK Chrastava
OBSt 01.05.2013 Litoměřický Tulipán Po 22.04.2013 SKOB Roudnice nad Labem
OBSo 27.04.2013 JO - LTP - OM KT Pá 19.04.2013 TJ Lokomotiva Teplice
SchůzeSt 24.04.2013 Schůze KOB Děčín St 24.04.2013 KOB Děčín
OBSo 20.04.2013 Závod JO - Krátká trať Po 15.04.2013 KOB Děčín
OBSo 13.04.2013 JO - DOK - OM Sprint Ne 07.04.2013 OK Doksy
OBSo 13.04.2013 JO - DOK - KT Ne 07.04.2013 OK Doksy
BěhÚt 09.04.2013 Memoriál Helmuta Lorenze Ne 07.04.2013 HO Grünmock a SKI TEAM Dolní Žleb
OBNe 07.04.2013 2. KOBáček OB - zrušeno/nahrazeno St 03.04.2013 Bea a Vilík Patzeltovi
LOBNe 07.04.2013 2. KOBáček - LOB Čt 04.04.2013 Bea a Vilík Patzeltovi
NOBPá 05.04.2013 OM NOB Pá 29.03.2013 OOB TJ Turnov
OBPá 05.04.2013 Oddílové soustředění - zrušeno Ne 31.03.2013 KOB Děčín
BěhNe 24.03.2013 Citylauf Dresden Ne 24.03.2013 International
OBNe 17.03.2013 Pekkomila 3. ročník Ne 10.03.2013 Pekka
OBSo 16.03.2013 JARNÍ SKÁLY So 09.03.2013 SOK TJ Turnov
OBNe 10.03.2013 1. KOBáček St 06.03.2013 Vlčkovi
PlesSo 09.03.2013 Ples sportovců So 09.03.2013 Klub biatlonu Jílové
SchůzeSt 06.03.2013 Schůze KOB Děčín St 06.03.2013 KOB Děčín
OBNe 03.03.2013 8. Borcup Pá 01.03.2013 Pekka Karvánek
OBSo 02.03.2013 KM-Pirna-OL, LRL So 02.03.2013 ESV Lok Bad Schandau
OBNe 24.02.2013 Trénink na Jasoně Drsoně Pá 22.02.2013 Neregistrovaní z ČR
OBSt 20.02.2013 Konec registrací KOB Děčín na rok 2013 St 20.02.2013 KOB Děčín
OBNe 17.02.2013 7. Borcup Čt 14.02.2013 Míša a Šárka
?Ne 17.02.2013 Krušnohorská 30 Ne 17.02.2013 TJ Lokomotiva Teplice
OBNe 03.02.2013 6. Borcup Pá 01.02.2013 Martijan
BěhSo 02.02.2013 Běh Opárenským údolím So 02.02.2013 Cyklo klub Lovosice
?So 26.01.2013 Krušnohorská 15 So 26.01.2013 Neregistrovaní z ČR
OBNe 20.01.2013 5. Borcup Čt 17.01.2013 Neregistrovaní z ČR
?So 19.01.2013 Polevská lyže So 19.01.2013 Neregistrovaní z ČR
SchůzeSt 16.01.2013 Výroční oddílová schůze St 16.01.2013 KOB Děčín
OBNe 06.01.2013 4. Borcup Čt 03.01.2013 Pavlovec Petr